Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

VEĽKÝ NÁVRAT! Kramát je späť v Inkognite. Po škandále so škabkaním ho Jojka omilostila…

Maroš Kramár je späť
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Maroš Kramár je späť Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Poriadny škandál vyvolalo správanie slovenského herca v júni tohto roka, kedy sa do televízneho vysielania dostali aj zábery, na ktorých jemne škabkal po zadku jojkársku vizážistku. Okamžite si to všimla nielen známa redaktorka denníka SME Zuzana Kovačič Hanzelová, ktorá na toto správanie poukázala. Herec tak dostal údery z každej strany a téma sexuálneho obťažovania bola na stole. 

„Televízii Joj sa zdá v pohode, že Maroš Kramár sexuálne obťažuje maskérku pri práci, že to ešte dajú do tituliek a veselo odvysielajú. Samozrejme, ostatní účinkujúci sa veselo smejú. Aby sme si náhodou nemysleli, že sme tu v právach žien nejako pokročili,“ napísala Kovačič Hanzelová na sociálnu sieť. Najnešťastnejšie na celej veci boli napokon vyjadrenia samotného herca, ktorý namiesto ľútosti začal útočiť a televízia ho napokon na nejaký čas z obľúbenej relácie Inkognito na čas stiahla. „Ja sa nemám za čo ospravedlňovať. Ja nie som za obťažovanie. Proti obťažovaniu bojujem dlhé roky. Som za to, aby mali ženy rovnaké práva, príležitosti, platy, pre mňa je človek ako človek, vôbec to nedelím, či je to žena, či muž. Takže tieto všelijaké úvahy a ohrdnuté ženy, ktoré sú nešťastné, že sa ich nikto nedotýka, ma absolútne nezaujímajú,“ povedal vtedy Kramár pre denník SME.

Celý incident nezostal bez povšimnutia ani generálneho riaditeľa JOJky Marcel Gregu. Ten okamžite začal vec riešiť, no na stranu Kramára sa napokon postavila aj samotná vizážistka, ktorej sa to týkalo. Tá na jeho správaní nevidela nič zlé, aj preto sa zrejme teraz Kramár do Inkognita vrátil. to uvítali aj diváci, ktorí boli z jeho opätovnej účasti medzi hádačmi nadšení. Celý prúser spred prázdnin je tak našťastie zažehnaný a herec bude súčasťou relácie aj naďalej. Či mu zachránila krk Jojka, alebo slová vizážistky je otázne. Isté však je, že nepríjemnosť na svojom krku už bude mať Kramár stále.

Maroš Kramár v Inkognite
Maroš Kramár v InkogniteFoto: Reprofoto TV JOJ
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 2. septembra 2020
reklama:
reklama:
reklama: