Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Maroš Kramár obvinený zo sexuálneho obťažovania. Vyhadzov z Jojky? Radšej mal mlčať

Maroš Kramár
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Maroš Kramár Foto: TV JOJ
reklama:
reklama:

Stačila sekunda na konci vysielania populárneho Inkognita na Jojke a z obľúbeného slovenského herca Maroša Kramára je doslova sexuálny predátor. Obvinenia z obťažovania maskérky sa na neho valia z každej strany. Dokonca tento prúser na Jojke rieši aj jej generálny riaditeľ Marcel Grega.

Kramár sa navyše k celému incidentu nevyjadril zrovna dvakrát šťastne a jeho slová celú situáciu ešte zhoršili. Potom ako sa nenápadne dotýkal na zadku vizážistky, ktorá sa stará o zovňajšok účinkujúcich v Inkognite totiž neprišlo ospravedlnenie, práve naopak. Zaútočil na ženy, ktoré na tento incident poukázali. „Ja sa nemám za čo ospravedlňovať. Ja nie som za obťažovanie. Proti obťažovaniu bojujem dlhé roky. Som za to, aby mali ženy rovnaké práva, príležitosti, platy, pre mňa je človek ako človek, vôbec to nedelím, či je to žena, či muž. Takže tieto všelijaké úvahy a ohrdnuté ženy, ktoré sú nešťastné, že sa ich nikto nedotýka, ma absolútne nezaujímajú,“ povedal Kramár pre denník SME.

Na celý problém poukázala pritom redaktorka spomínaného denníka Zuzana Kovačič Hanzelová na svojom Instagrame. „Televízii Joj sa zdá v pohode, že Maroš Kramár sexuálne obťažuje maskérku pri práci, že to ešte dajú do tituliek a veselo odvysielajú. Samozrejme, ostatní účinkujúci sa veselo smejú. Aby sme si náhodou nemysleli, že sme tu v právach žien nejako pokročili,“ napísala Zuzana na sociálnu sieť. K celému škandálu sa vyjadril aj riaditeľ televízie, ktorá Inkognito vysiela a jeho slová rozhodne Kramára nepotešia. Napriek tomu, že podľa hercových slov nešlo o nič vážne a sexuálne obťažovanie absolútne odmieta, reálne mu hrozí z relácie vyhadzov. „Každý prípad možného harašmentu, o ktorom sa dozvieme, vedenie okamžite rieši a v prípade potvrdenia platia tvrdé postihy. Aj keď v tíme Inkognita vládne po rokoch blízka priateľská atmosféra, aj tento prípad, rovnako ako každý iný, prešetríme a kedykoľvek sa harašment na pracovisku potvrdí, postupujeme rovnako – oficiálnym upozornením a následne rozviazaním spolupráce,“ povedal Grega. Či je toto definitívny koniec herca v obľúbenej relácii sa ukáže teda v najbližších týždňoch.

Záber, ktorý vyvolal vlnu nevôle voči Kramárovi

Maroš Kramár v Inkognite
Maroš Kramár v InkogniteFoto: Reprofoto TV JOJ
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

reklama:
reklama:
reklama: