Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hulvát Tásler z IMT Smile: Nechutné vulgarizmy v priamom prenose!

Ivan Tásler
Foto: SITA
reklama:
reklama:
Aj speváci sú len ľudia, no to, čo predviedol Ivan Tásler z kapely IMT Smile nedávno v priamom prenose, je mierne povedané cez čiaru. Zúčastnil sa totiž Ranných novín na televízii JOJ, kde musel „pán spevák“ chvíľku čakať. A vstávanie takto zavčasu zrejme nepatrí k jeho obľúbeným aktivitám. 

Relácia, ktorú televízia z Koliby vysiela každý deň naživo sa nevyhne občas nejakému milému trapasu. No počuť vulgarizmy v priamom prenose, to zrejme diváci rozhodne nechcú. A práve účasť Táslera, ktorý všeobecne nemá povesť milého a prívetivého interpreta, sa Jojke vypomstilo. Podľa informácií, ktoré priniesol portál topky.sk, musel líder kapely IMT SMile čakať na svoj vstup smiešnych 20 minút. A tak prišli na rad vulgarizmy najtvrdšieho zrna. „Však som tu mohol prísť o ôsmej. Čo vám j*ebe úplne? Na čo som tu prišiel? Nech ide do p*če celá produkcia,“ spustil Tásler v priamom prenose, no netušil, že sa jeho slová môžu dostať do vysielania.

Celý incident sa navyše odohrával na pozadí hlásenia športového spravodajstva, ktoré je súčasťou Ranných novín. A keďže priamy prenos podobných relácií na akejkoľvek televízii je živým organizmom, kedy sú viacerí ľudia v jednom štúdiu, jeho „vyberaný slovník“ sa dostal aj k divákom. Rozčúlený Tásler sa navyše neudržal a na záver dodal: „Načo som tam stál jak k*kot 20 minút?“ Nuž, nabudúce by si mal spevák rozmyslieť, či si nedá pozor na ústa, alebo by si mala produkcia Jojky zvážiť, či im takýto trapas a prúser stojí za to, že im príde do relácie líder jednej z najpopulárnejších kapiel.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 9. júna 2020
reklama:
reklama:
reklama: