Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chlapíka mala zožrať obrovská anakonda! Celý pokus však nedopadol podľa očakávaní!

Horizon33_2014-12-8_15-5-54
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com

Pred niekoľkými týždňami sme ti ukázali chlapíka, ktorý sa rozhodol podstúpiť zaujímavý experiment – chcel sa nechať zožrať obrovskou anakondou! A takto jeho šialený pokus dopadol…

Celý pokus bol vlastne súčasťou dokumentu kanálu Discovery s názvom Eaten Alive, teda “zjedený zaživa”. Hlavným aktérom bol Paul Rosolie, ktorý sa obliekol do špeciálneho obleku z uhlíkových vlákien a ponatieral sa prasacou krvou, aby bol pre anakondu príťažlivejší.

Následne chcel, aby ho anakonda prehltla a on by zachytil, ako to celé vyzerá zvnútra. Diváci, ktorí sa na túto senzáciu tešili, však zostali sklamaní.

Šesťmetrová anakonda ho ukryzla do ruky a po hodine žuvania musel televízny štáb celý pokus ukončiť a Paula vytiahnuť z útrob hada. Hrozilo totiž, že ho anakonda rozdrví, pretože jeho oblek začal praskať. Diváci, ktorí sa tešili na extrémne divadlo, tak zrejme zažili poriadne sklamanie…

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 9. decembra 2014Zdroj youtube.com, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com
K téme ,