Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Video: Mužovi sa podarilo zachytiť obludu, plávajúcu v islandskej rieke

Obludazislandutitulna.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Internetom sa šíri nespočetné množstvo rôznych podivných, zaujímavých a mnohokrát aj desivých videí, ktoré väčšinou odporujú zdravému ľudskému mysleniu a nedajú sa nijako logicky vysvetliť. V tomto krátkom článku si ukážeme jedno z takýchto videí, ktoré zachytávajú paranormálne javy. Môžete si naň spraviť svoj názor a vyjadriť sa v komentároch.

Https://www.youtube.com/watch?v=8OmyyHyya64
Foto: www.imgur.com

V roku 2012 sa na verejnosť a do médii dostalo video z Islandu, na ktorom sa podľa všetkého objavilo neznáme monštrum, plávajúce v mrznúcej islandskej rieke. Táto obluda pripomína gigantického hada či červa, ktorý sa vlní na hladine. Na povrch sa dostalo mnoho teórií, jednou z nich bola aj tá, že v skutočnosti ide o bájnu obludu Lagarfljótsormur z jazera Lagarfljót.

Https://www.youtube.com/watch?v=8OmyyHyya64
Foto: www.imgur.com

Svedkovia však tvrdia, že sa to na túto bytosť nepodobá a odborníci sa zase vyjadrili, že nejde o žiadneho tvora ,ale o nejaký neživý predmet, ako je napríklad sieť, dlhé plátno, zachytené na konári, alebo prúd odpadu. Čo však bolo potvrdené, je fakt, že video nebolo nijako upravované a ide o skutočné zábery. Čo si o tom myslíte vy?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 17. júla 2018Zdroj zahranicoureality.blogspot.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , , ,
reklama:
reklama:
reklama: