Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Video: Duch dievčaťa na cintoríne. Z týchto záberov vám prebehne mráz po chrbte!

Videoduchdievcatatitulna.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Internetom sa šíri nespočetné množstvo rôznych podivných, zaujímavých a mnohokrát aj desivých videí, ktoré väčšinou odporujú zdravému ľudskému mysleniu a nedajú sa nijako logicky vysvetliť. V tomto krátkom článku si ukážeme jedno z takýchto videí, ktoré zachytávajú paranormálne javy. Môžete si naň spraviť svoj názor a vyjadriť sa v komentároch.

O tomto videu ste už možno počuli. Muž, ktorý bol podľa dostupných informácií členom nemenovanej mexickej reality show, sa uprostred noci vybral na prieskum. Za svoju destináciu si zvolil temný cintorín v istej dedine. Miestni sa sťažovali, že na ňom straší duch mladého dievčaťa a že uprostred noci narieka.

Https://www.youtube.com/watch?v=WVoGsEGmYoM
Foto: www.imgur.com

Okolo pol jednej v noci však tento muž na cintoríne niečo naozaj zbadal. Podľa všetkého sedel medzi hrobmi prízrak spomínaného dievčaťa, ku ktorému sa autor videa aj ozval. Pravdepodobne však nepredpokladal, že na to bude duch reagovať. Dievča sa na jeho volanie totižto otočí a na kamere sa ukážu jej žiarivé oči. Muž pochopiteľne spanikári a vezme nohy na plecia. Počas jeho úteku môžete počuť desivé výkriky v pozadí.

Https://www.youtube.com/watch?v=WVoGsEGmYoM
Foto: www.imgur.com

Autenticita tohto videa nebola doposiaľ dokázaná, ale ani vyvrátená. Čo si o tomto videu myslíte vy? Ide o skutočné zábery alebo len o ďalší podvrh?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 15. júla 2018Zdroj zahranicoureality.blogspot.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: