Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Čo je v krabici? Jirka Král hádal neznáme predmety a potom lovil hmyz na úteku

7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Populárne What’s in the box dorazilo aj na českú a slovenskú Youtube scénu. V tomto videu Katka nachystala pre Jirku rôzne predmety.

Časopis

Začalo to niečím nenáročným, českým časopisom s názvom Jirka. Youtubera Jirku hneď napadlo, že to bude časopis s rovnomenným názov a uhádol dokonca aj jeho číslo.

www.youtube.com

Arizonky

Katka nasypala túto pufovanú ryžu do pohára a dala do krabice. Jirka sa pýtal, či to je na jedenie, ale Katka mu odmietala čokoľvek prezradiť. Tak si opatrne kúsoček z jedného zrnka odhryzol a zistil, že to boli arizonky.

www.youtube.com

Ryža v mlieku

Jirka vždy najprv ohmatal nádobku, v ktorej boli veci uložené, takže veľmi rýchlo zistil, že ide o niečo v kelímku ako napríklad jogurt. Strčil prst to neznámej substancie a prišiel na to, že to bola ryža v mlieku.

www.youtube.com

Ľad

Zmrazenú vodu identifikoval Jirka okamžite. Najprv sa ale bál, čo ho v krabici bude čakať, lebo Katka ho postrašila.

www.youtube.com

Plyšový ježko

Jirka sa spočiatku bál dotknúť sa predmetu v krabici, pretože si myslel, že ide o živé zviera. Po pár dotykoch však prišiel na to, že bolo len plyšové. Katka mu dala len pol boda, lebo Jirka neuhádol, o aké plyšové zvieratko išlo. Myslel si, že to bola myš alebo krtko.

www.youtube.com

Kobylky

Ani sa kobyliek nedotkol a vyhlásil, že podľa zvukov ide o hmyz. Jirka povedal, že sa uspokojí len s polkou bodu. Nechcel chytať neznáme chrobáky a hádať, o aký konkrétny druh ide.

www.youtube.com

Nikomu a ničomu vo videu nebolo ublížené. Na konci video sa lovila jedna kobylka na úteku a potom všetky putovali naspäť do zverimexu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 22. februára 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: