Čo robia členovia jednej z najúspešnejších chlapčenských skupín ONE DIRECTION dnes?

Zdieľať
Img_3306.jpg

Chlapčenská skupina ONE DIRECTION vznikla v roku 2010, kedy si Simon Cowell povedal, že by to bol dobrý nápad, dať dokopy týchto 5 mladých a talentovaných chlapcov. A to, že to bol dobrý nápad svedčia milióny fanúšičiek po celom svete, vypredané koncerty a milióny predaných CDčiek tejto skupiny. Skupina sa však v roku 2016 rozpadla a my sme sa pozreli na to, čo robia jej členovia dnes a ako sa im darí.

Členovia skupiny

Táto anglicko-britská skupina vznikla počas speváckej súťaže X-Faktor v roku 2010, kedy ich dal dokopy uznávaný Simon Cowell. Podarilo sa im prebojovať až do samotného finále, kde skončili nakoniec na 3. mieste. Skupina podpísala po ukončení súťaže zmluvu s nahrávacím štúdiom Syco Music.

Img_3304.jpg

Milióny fanúšičiek po celom svete

Skupina si získala milióny fanúšičiek už počas samotnej speváckej súťaže a ich počet po jej skončení len narastal. Podarilo sa im dosiahnuť úspech, o ktorom sa mnohým začínajúcim speváckym hviezdam môže len snívať. Patrili ste aj vy k fanúšikovskej základni tejto mladej chlapčenskej skupiny? Alebo patríte k fanúšikom ešte chlapčenských skupín ako Backstreet Boys či NSync?

Img_3305.jpg

Sólová dráha jednotlivých členov

Ako prvý túto skupinu opustil v marci 2015 Zayn Malik, ktorý sa rozhodol, že už viac nechce byť členom skupiny, ale že sa chce venovať sólovej kariére. Skupina sa definítivne rozpadla v roku 2016, pričom sa dohodli, že sa chcú venovať každý svojím vlastným projektom. A tak začali pracovať na svojich vlastných skladbách a albumoch a dnes už majú na konte aj milióny videní na YouTube za svoje samostatné videoklipy. To či im rozpad prospel už môže posúdiť sami po vypočutí si ich skladieb.

Img_3306.jpg

Pozrite si ich najnovšie skladby a posúďte sami, či urobili dobre, keď sa rozpadli.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom