Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Čo sa to s ňou deje? Známa misska vychudnutá na kosť. Táto fotka vydesila aj jej fanúšikov…

Veronika Vágnerová
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Veronika Vágnerová Foto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

Miss Slovensko každý rok vyprodukuje niekoľko krások, ktoré sa následne majú šancu stať pevnou súčasťou slovenského šoubiznisu. Niektorým sa to pritom podarí na dlhšie roky, niektoré upadnú do zabudnutia krátko po skončení celej súťaže. To však nie je prípad Veroniky Vágnerovej, ktorá sa stal najkrajšou Slovenskou v roku 2007. Vtedy to bolo ešte pod menom Husárová.

Dnes sa už modelingu venuje len sporadicky, no na sociálnej sieti má 20 tisíc followerov, ktorí sledujú jej život a jej sexy fotky sa tešia obľube najmä u mužskej časti publika. Keď však pred pár dňami uverejnila fotografiu, na ktorej je hore bez, ľudia ostali ako obarení. Kedysi sexy tmavovláska, ktorá mala dokonalé krivky odhalila svoje na kosť vychudnuté telo. Okamžite sa začali vynárať komenty a otázky, či je v poriadku a či vôbec niečo modelka počas dňa zje. Aj ona sama si zrejme uvedomila, že snímkou, na ktorej jej doslova trčia rebrá spod kože prestrelila a následne z jej profilu fotografia zmizla.

My ju však máme k dispozícii a pri pohľade na ňu by si mala Vágnerová uvedomiť, že ju sledujú aj mladé dievčatá, pre ktoré sú modelky a missky vzorom, prípadne sa do súťaže chcú zapojiť aj oni. A podobné fotky, na ktorých nepredstavuje práve zdravý ideál krásy, by ich mohli inšpirovať k tomu, aby rapídne chudli a prestali zdravo jesť. Pritom ešte pred niekoľkými rokmi takto vychudnutá Veronika nebola a mala pekné ženské krivky. Čo stojí za takým úbytkom na jej hmotnosti vie len ona sama. Ak sa jej to páči, je to jej osobná vec. Rozhodne by sa ňou však mladé dievčatá nemali inšpirovať. A to zrejme zistila aj samotná kráska, keďže fotku stiahla.

Veronika Vágnerová
Veronika VágnerováFoto: Instagram Veronika Vágnerová
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

reklama:
reklama:
reklama: