Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Čokoláda od babičky dostala celú rodinu do nemocnice! Mala takú „menšiu“ chybičku krásy…

horuca cokolada
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
freedigitalphotos.net
reklama:
reklama:

Dvaja dospelí a tri deti skončili v nemocnici po tom, čo sa vrátili z návštevy starej mamy. Tá im pripravila horúcu čokoládu, ktorá však mala menšiu chybičku krásy…

Možno si povieš, čo môže byť zlé na takej horúcej čokoláde, ktorú ti z lásky pripraví stará mama. Nuž, v podstate nič, ak ju babka nevytiahla z kredenca po 25 rokoch!

Áno, čítaš dobre. Istá stará mama z talianskeho mestečka Vicenza podľa denníka Corrier Del Veneto s dobrým úmyslom ponúkla svojim trom vnúčatám a ich rodičom fajnovú horúcu čokoládu. Deti vo veku osem až dvanásť rokov a dvaja dospelí však po tom, čo pochúťku vypili, skončili na pohotovosti.

Večer ich totiž začalo trápiť zvracanie, hnačka a museli byť hospitalizovaní. Horúca čokoláda sa totiž v babičkinom kredenci ukrývala dlhých 25 rokov! Dátum výroby na obale hovoril, že čokoláda bola vyrobená v roku 1990.

Úbohá babička, ktorá chcela svojich príbuzných len pohostiť, sa údajne nevyhla obvineniu z neúmyselného ublíženia na zdraví…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 22. apríla 2016Zdroj corrieredelveneto.corriere.it © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: