Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Otrasné! Matka dávala synčekovi päť rokov množstvo soli, takto hrozne to skončilo!

2550683000000578-2938240-image-a-15_1423006675855
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

Ťažko uveriť tomu, že matka je schopná ublížiť vlastnému dieťaťu. 27-ročná Lacey Spears zo Scottsvillu v Kentucky o svojej láske k synčekovi dokonca blogovala, no to, čo mu tajne robila, je skutočne hrozné…

Lacey sa pravidelne chválila fotkami svojho 5-ročného synčeka Garrneta na internete a nikto nemal ani najmenšie tušenie, čo mu robí. Chlapček však s matkou často chodil do nemocnice, pretože ho trápili rôzne infekcie, bol chudokrvný a bolel ho žalúdok. Lekári ale príčinu jeho problémov neodhalili, jeho ochorenia po každé považovali za bežné detské ťažkosti. Nevedeli, že mu jeho matka pravidelne dáva jesť veľké množstvá soli…

Práve soľ stála za zdravotnými problémami malého Garrneta. Príliš veľa soli v tele totiž spôsobuje zvýšenie tlaku, epilepsiu a v najhorších prípadoch zástavu srdca. Keď mal chlapček iba rok, jeho matka sa na Twitteri sťažovala, že je jej „malý anjelik“ v nemocnici. Pýtaš sa, prečo Lacey svojmu synovi ubližovala? Podľa denníka Daily Mail trpí duševnou poruchou, tzv. Münchhausenovým syndrómom. Ten sa definuje ako predstieranie zdravotných problémov u osoby, ktorá je závislá a druhej osobe. Táto osoba pre tieto ťažkosti vyhľadáva pomoc lekárov. Malý Garrnet bol hospitalizovaný neuveriteľných 23-krát!

2550683400000578-2938240-image-m-14_1423006670082
www.facebook.comFoto: www.imgur.com

Minulý rok v januári dostal Garrnet epileptický záchvat, pretože mu Lacey nedala dávku soli, na ktorú si jeho telíčko už zvyklo. Až vtedy lekári zistili príčinu jeho zdravotných problémov. Keď sa Lacey spýtali, prečo dávala svojmu synčekovi toľko veľa soli, odpovedala, že chcela, aby mu jedlo chutilo. Garrnet po epileptickom záchvate upadol v nemocnici do bezvedomia, jeho koža zošedla a napokon zomrel. Jeho matka mu totiž v nemocničnej kúpeľni podala smrteľnú dávku soli.

Napriek tomu, že u matky zistili Münchhausenov syndróm, zistilo sa, že svojho syna zabila vedome a úmyselne. V jej počítači sa totiž našli dôkazy o tom, že si zisťovala, aké následky môže mať soľ na zdravotný stav človeka. Za svoj čin si táto žena posedí v base 25 rokov.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 21. marca 2015Zdroj Daily Mail, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., Facebook
K téme
reklama:
reklama:
reklama: