Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

O čom boli BACK TO SCHOOL videá tento rok?

Skola.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Nástup do školy po dvoch mesiacoch prázdnin nie je vždy najjednoduchší. Youtuberi sa ho obvykle študentom snažia čo najviac spríjemniť svojimi videami. Niektorí z tej humornej stránky a iní chcú inšpirovať školopovinných svojimi radami.

Zachy

Aké veci ti v škole najviac pomôžu? Zachy ukázal, aké predmety si pred nástupom do školy musí zadovážiť a zároveň vysvetlil prečo. Video BACK TO SCHOOL vzal naozaj vážne. Svojim fanúšikom odkázal: „Doufám, že vás nějak inspiruji a že vaše školní výsledky budou díky tomuto videu aspoň o malinko lepší.“

LucyPug

Gogova priateľka Lucia venovala svoje video ženskému publiku. Študentkám poradila, ako si urobiť rýchly a pekný účes na každodenné nosenie. Ide o päť jednoduchých tipov, ktoré nie sú časovo náročné, no napriek tomu pôsobia elegantne a sú vhodné do školy.

Matej Zrebný

U tohto youtubera je zvykom, že neprináša rady a inšpiráciu, ale spôsob ako odľahčiť zbytočný stres. Inak to nebude ani v nasledujúcom videu. Hneď na jeho začiatku pochoval leto. A to doslova. Ďalej aj so svojimi kolegami predstúpil pred základnú, strednú aj vysokú školu a radoval sa, že už nie je študentom na žiadnej z nich. Následne sa ale postavili pred Úrad práce a z ich tvárí sa úsmev vyparil.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor vdanisovacentrum-skDátum 12. septembra 2016Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o. Autor: Jana Bartošová
K téme
reklama:
reklama:
reklama: