Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dánska cestovná kancelária vytvorila video na zvýšenie pôrodnosti v krajine. Pobavila ním celý svet!

Horizon33_2015 10 7_13 24 54.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com

V Dánsku zápasia s jednou z najnižších pôrodností na svete. Síce všetky krajiny EÚ a medzi nimi aj Dánsko investujú ročne miliardy eur na podporu zvyšovania pôrodnosti, zdá sa, že to nestačí. Uvidíme, či táto reklama pomôže. Prvý krok už splnila – zaujala nielen obyvateľov Dánska, ale celý svet. 

Do it for Dennmark – Urob to pre Dánsko! 

Istá cestovná kancelária sa rozhodla, že pôrodnosti vo svojej krajine pomôže originálnym spôsobom. Vytvorila video, ktoré má Dánov inšpirovať k tomu, aby vycestovali na dovolenku a tak splodili dieťa a pomohli tak svojej krajine. Pomyslíš si, prečo by mali cestovať na to, aby splodili dieťa? Cestovná kancelária vychádza z údajov, že viac ako 46% Dánov má sex na dovolenke v porovnaní s bežným životom. Niet sa čomu čudovať – páry sa lepšie spoznajú, keď sa ocitnú mimo zóny svojho komfortu, uniknú zo stereotypu a popri tom všetkom majú aj bohatší sexuálny život.

Reklama sa začína slovami “ Môže sex zachrániť budúcnosť Dánska?“ 

Horizon33_2015 10 7_13 9 10.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Cestovná kancelária nabáda ľudí touto lákavou ponukou:

“ Rezervujte si dovolenku s našou ovulačnou zľavou. Dokážte, že ste počali potomka na dovolenke a máte možnosť vyhrať detskú výbavu na tri roky a rodinnú dovolenku.“ 

Horizon33_2015 10 7_13 19 18.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

No, čo využil by si túto lákavú ponuku?  :-D 

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 7. októbra 2015Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o