Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dark Web: Desivé miesta na internete, ktoré nikdy nebudete chcieť navštíviť – 2. časť

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
creepbuzz.com
reklama:
reklama:

Dark Web je miesto skryté ešte hlbšie ako Deep Web. Jeho obsah sa takisto nedá jednoducho vygoogliť, je ešte nebezpečnejší a krutejší, ako to, čo môžeme nájsť na Deep Webe. Často je však ťažké rozlíšiť skutočný pôvod stránok – boli nájdené na Deep alebo Dark Webe? 

Smutný Satan

Smutný Satan je názov psychologickej hry, v ktorej sa hráč potuluje vzorovanými chodbami. Počas celej hry je sprevádzaný hrôzostrašnými zvukmi, hudbou a vyskakujúci obrázkami, ktoré nie sú pre slabé povahy.

Hra sa už nedá stiahnuť, no na Youtube z nej môžeme nájsť rôzne ukážky:

Červená miestnosť

Neznámy si zaplatí za to, aby mohol naživo vidieť, čo sa odohráva v Červenej miestnosti – neopísateľné činy mučenia a zabíjania sú vykonávané na pravdepodobne unesených osobách.

Povráva sa, že za správnu cenu je možné poskykovať mučiteľovi inštrukcie, podľa ktorých bude postupovať. Nikto nikdy však neprezradil, čo uvidel v tejto miestnosti. Už len pozeranie takéhoto obsahu by človeka dostalo do väzenia.

planetap.com.ua

Pink Meth

Stránka Pink Meth bola objavená v roku 2014 a následne zrušená vyšetrovacím orgánom FBI. Táto stránka slúžila ako internetový obchod pre mužov, na ktorom predávali nahé fotografie svojich expartneriek.

S fotografiami boli často zdieľané aj osobné informácie ako mená, adresy a telefónne čísla dievčat na fotografiách. Obete vždy neskôr niekto kontaktoval s ponukou. Ich fotografie mohli byť zo stránky odstránené, ale nie však zadarmo.

creepbuzz.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 25. mája 2018Zdroj healthyload.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: