Dark Web: Desivé miesta na internete, ktoré nikdy nebudete chcieť navštíviť - 3. časť

Zdieľať

Dark Web je miesto skryté ešte hlbšie ako Deep Web. Jeho obsah sa takisto nedá jednoducho vygoogliť, je ešte nebezpečnejší a krutejší, ako to, čo môžeme nájsť na Deep Webe. 

Cruel onion wiki

Stránka s podivným názvom, ktorá je plná krutých videí, na ktorých sú týrané a zabíjané malé zvieratká.

Na tejto stránke si ľudia uspokojujú svoje zvrátené sexuálne túžby – sledujú ako nahé a polonahé ženy často sexuálnym spôsobom mučia zvieratá, až kým ich nezabijú.

Už len názvy niektorých videí ako „bat under boobs“ (netopier pod prsiami), „red heels puppy“ (červené podpätky a šteniatko) alebo „barefoot pigeon crush“ (rozdrvenie holuba bosou nohou) zdvihnú mnohým ľudom žalúdky.

http://technastic.com/10-bizarre-things-found-dark-web/cruel-onion-wiki/

Hitmen – nájomní vrahovia

Dark Web je plný rôznych web stránok, ktoré ponúkajú služby nájomných vrahov. Tieto weby sú seriózne a zamestnávajú ozajstných vrahov, ktorí za peniaze vykonajú všetko.

Tieto organizácie za veľkú sumu peňazí alebo bitcoiny zabijú či spôsobia „nehodu“ podľa vybraného spôsobu. Dá sa však u nich objednať aj znásilnenie, mučenie, poškodenie majetku a mnoho iného.

https://www.deepwebsiteslinks.com/deep-web-hitman-escrow-rent-hacker-documents-deep-web-links/

Ľudský experiment

O tejto stránke mnohí hovoria, že sa na nej nachádzajú desivé informácie o experimentoch na ľuďoch podobné tým, aké sa vykonávali v koncentračných táboroch.

Slogan webu znie: „Nie všetci ľudia sú si rovní, pretože niektorí z nich sa narodili lepší ako ostatní.“ Ľudia spravujúci túto stránku sa podľa krutých experimentov snažia zistiť, kto sa narodil lepší, silnejší, odolnejší…ako ostatní.

Hovorí sa, že väčšina experimentov sa vykonáva na unesených ľudí bez domova. Ženy oplodnia a potom do ich maternice vstrekujú bielidlo, ľudí nechávajú hladovať, vystavujú ich radiácii a mnohým ďalším krutým a neľudským pokusom.

Thumanexpr.jpg
https://reitannaseishin.wordpress.com/2015/08/16/deep-web-urban-legend-human-experiments/

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom