Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Denis Kubík (Earth) vydáva nový song!

Maxresdefault 4.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Mladý začínajúci rapper Earth (youtuber Denis Kubík) posiela svojím fanúšikom nový, v poradí už tretí song.

Nová skladba má názov Vibe a napísaná bola ešte skôr, ako vznikla prvá skladba, ktorú Denis vydal. Každý z jeho doterajších songov presiahol hranicu milióna pozretí a jemne virálnejšie smerovaná skladba Zlatokop, ktorej sa chytila väčšina internetu, dokonca viac ako 5 miliónov.

Zaznam na celu obrazovku 23. 8. 2018 185743.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Vibe podľa nastoleného trendu nebude zrejme o nič horší a už teraz sa šplhá v trendoch vysoko. Aj toto dielo bolo dlhšie uložené len v šuflíku a postupne sa spolu s ostatnými skladbami dostáva von. Po vydaní E.T. a Zlatokop sa tak Denis prihlásil s treťou svojou skladbou a okrem toho ohlásil aj svoju pravdepodobne najbližšiu pesničku, ktorá by sa mohla volať Jupiter.

Zaznam na celu obrazovku 23. 8. 2018 185749.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

„Jsem vděčnej za to, že vše jde podle plánu. Vibe jsem psal po nocích v době, kdy ještě nebyl venku E.T. – jednoduše jsem věřil, že to vyjde a stalo se. Díky za knížky, co jsem přečetl, díky za každej jeden šíp, co nosím v zádech z minulosti. Všechno má svůj význam a jsem si jistej, že vše, co se stalo, se mělo stát.
Tohle je jen začátek, díky za váš feedback. Příští stanice JUPITER.“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 23. augusta 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: