Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Youtuber a Let’s player Pedro: Točiť videá ho neprestalo baviť ani po tom, čo si založil rodinu

1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Nikdy nestarnúci a stály milovník hry Minecraft Pedro má o sebe čo povedať. Má peknú rodinku a namakaný počet odberateľov nielen na Youtube.

Základné informácie

  • Celé Meno: Petr Florián
  • Dátum narodenia: 15.6.1986
  • Miesto bydliska: Plzeň
  • Farba očí: hnedá
  • Farba vlasov: hnedá
  • Záľuby: rybolov, tenis, florbal

Začiaky na Youtube

Písal sa rok 2012, keď Pedro vďaka jeho bratovi objavil hru menom Minecraft, ktorá sa stala celosvetovým fenoménom. Pedro chcel byť v hre čo najlepší a tak si na internete a Youtube vyhľadával rôzne návody.

Nakoniec to dopadlo tak, že Pedro začal Minecraft youtuberov pravidelne sledovať. Neskôr si povedal, že by Let’s playe z tejto hry mohol natáčať aj on a tak v januári 2012 uploadol svoje prvé video.

Keď Pedro začínal, tak bol vďačný za každého odberateľa. Keď mal Pedro „len“ 500 odberateľov na dnešné pomery, tak pre nich natočil ďakovné video. Takisto každému z nich odpisoval na správy a komentáre, o čo sa snaží aj dnes. Bohužiaľ, keď už je správ a komentárov desiatky tisíc, tak Pedro nestihne na všetky odpísať.

Youtube bol kedysi iný ako dnes a preraziť na ňom bolo mnoho ťažšie. Podľa Pedra sa dnešní youtuberi raketovo preslávia a tak si často nedostatočne vážia tých ľudí, ktorí ich odoberajú a sledujú.

Tvorba na Youtube

Hru Minecraft Pedro miluje natoľko, že pri nej vydržal až dodnes a stále z nej pridáva nové videá. Okrem Let’s playov na jeho kanále nájdeme aj vlogy, cestovateľské videá či pranky.

V roku 2015 dal Pedro výpoveď z práce, aby všetok svoj čas mohol venovať Youtubu a hrám. Dnes má Pedro má viac ako 800-tisíc odberateľov a Youtube plnohodnotne živí jeho celú rodinu, ktorá sa skladá z manželky a dvoch detí.

Sám Pedro sa nazýva takým netradičným youtuberom, pretože nepatrí medzi najmladších tvorcov na Youtube a k tomu je aj otcom. Pedro sa však stále cíti na dvadsať a rozumie si s mladými ľuďmi.

Pedro na sociálnych sieťach

Pedro je v tejto oblasti naozaj vybavený. Má vlastný web, kam pridáva zaujímavé články či ankety spojené najmä s Youtubom. Keďže je Pedro aj gamerom, tak ho nájdeš na Twitchi.

Potom je tu už klasika – Twitter, na ktorý Pedro pridáva svoje najnovšie videá, fan page na Facebooku, na ktorej tiež viac-menej nájdeš jeho najnovšie videá a Instagram, na ktorom uvidíš fotografie z Pedrovho života.

Pedro merch

Pedro, bohužiaľ, nepredáva svoj merch online, ale ak si jeho veľký fanúšik, tak v obchodnom dome Kotva v Prahe v obchode Zetko nájdeš jeho merch:

Zaujímavé fakty

  • Okrem hlavného kanálu PedrosGame má Pedro aj ďalšie dva kanály, PedrosVoicePedrosFun, kde sa na jednom kanále venuje hudbe a na druhom športom.
  • Z jeho videí majú pre Pedra najväčšiu hodnotu tie, v ktorých si plní svoje sny – napríklad cestovanie.
  • Pedro spolu s Romanom Burešom vydal knihu pre milovníkov Minecraftu. Čitatelia v nej mohli nájsť mnohé návody, tipy, triky a rady.
  • Pedrove najviac videné video je prank na youtubera House, v ktorom mu „rozmlátil“ notebook:
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 23. augusta 2018Zdroj refresher.sk
reklama:
reklama:
reklama: