Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Deti nechceli ísť večerať bez tabletu a mobilu. Takýto trest veru nečakali!

Vynalez 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Pozrite sa, ako donútila žena celú rodinu, aby sa spolu navečerali bez mobilov, tabletov, či notebookov! 

Večera zvykla byť vždy tá časť dňa, ktorá rodinu najviac zbližovala a utužovala vzťahy. Ale čím ďalej, tým viac nás ovládajú novodobé technológie, ktoré nám práve tieto spoločné chvíle kazia. Dokonca je veľa rodín, ktoré už spolu vôbec nevečerajú. A prečo? Jeden je pred televízorom, druhý za počítačom, tretí ťuká do mobilu, či tabletu.

Vyzerá to podobne aj u vás?

Vynalez1 1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Bohužiaľ, dnešná doba je už taká. Dolmio je talianska organizácia, ktorá zastupuje cestoviny a omáčky a verí, že ich inovácia zmobilizuje opäť rodinu pri večeri. Urobili toto video, ktoré má pripomínať jednotlivcom, že večera by mala byť akási slávnosť s blízkymi. Elektrický mlynček na videu je úplne dokonalý. Rodina (okrem matky) netuší, čo všetko dokáže a tak sadajú s mobilmi za stôl. No po pár sekundách a otočeniach mlynčekom zrazu všetka technológia zlyhá a to ich donúti sa spolu navečerať.

Matka potočila mlynčekom a nič netušiaca rodina sa divila, prečo sa im zrazu vypli mobily, tablet a televízor.

Vynalez2.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Nakoniec pochopili, čo sa patrí pri stole. Všetko odložili, keďže nemali inú možnosť a spolu si užili rodinnú večeru tak, ako má byť. Znovu si pripomenuli krásne chvíle a upevnili si vzťahy medzi sebou. Čo na to hovoríte? Chceli by ste mať aj vy doma taký čarovný mlynček?

Skvelý mlynček, ktorý opäť spojil rodinu!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 27. júla 2016Zdroj www.innamag.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: