Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Divné veci z internetu: Čo všetko si objednala Patra Bene?

8
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Všetky veci boli z Wishu a stáli len 1 euro. Paťka si objednala náramok na chudnutie a vyskúšala aj zvláštne kozmetické vychytávky.

Vákuový čistič pleti

Keď Paťka uvidela prvýkrát toto zariadenie na Instagrame, okamžite si povedala, že ho musí mať. Rýchlo a jednoducho odstraňuje, dá sa povedať, že „vysáva“ nečistoty z pleti. Tieto vákuové čističe pleti však stáli okolo 50 eur a Patra si zohnala taký 1-eurový. A za tú cenu aj tak funguje, teda skôr nefunguje. Nemá to vôbec taký podtlak a ťah, ako čakala. Len to jemne ťahá pokožku a to je všetko. Paťka chce svoje euro naspäť.

www.youtube.com

Šablóna na kreslenie obočia

Ďalším predmetom bola univerzálna násadka na kreslenie obočia. Táto maketa by možno fungovala, keby mal každý človek rovnaký tvar obočia. Tak to ale nie je, a tak Patrine obočie vyzeralo po nakreslení pomocou predlohy z Wishu nie moc dobre. Paťka však uznala, že ak sa na seba pozerá z diaľky a nemá okuliare, tak to vyzerá fajn. Ako to vyzerá zblízka môže posúdiť každý sám:

www.youtube.com

Zubná protéza

Čo tak vyskúšať aj umelú náhradu zubov? Zaručuje perfektný úsmev, a to len za jedno euro! „Vyzerá to nechutne a ako keby to už niekto mal na sebe!“ okomentovala výrobok Paťka. Aj to chutilo tak, ako to vyzeralo. Úsmev bol pekný a biely, len trochu krivý. A zuby vypadávali z úst ako bonus. Paťka ironicky vyhlásila, že tento dokonalý chrup odporúča.

www.youtube.com

Čiapka na sušenie vlasov

Táto pomôcka, čiapka na fénovanie vlasov, najprv Paťke pripomínala slona. No potom si všimla, že to vyzerá ako niečo naozaj nevhodné. Po otestovaní zistila, že nielenže sa dáva ťažko na hlavu a vyzerá v tom človek ako kretén, ale ešte smrdí aj spáleninou keď cez ňu prúdi teplý vzduch. Možno to ale raz použije na výrobu kostýmu slona.

www.youtube.com

Náramok na chudnutie

Náramok, ktorý pomáha chudnúť? Aj také Paťka zohnala. Samozrejme, že účinku náramku neverila, no do videa tento výrobok pasuje ako uliaty. Nech si o nej výrobca a predajca myslí že je debil, ale ona vie, prečo to kúpila.

www.youtube.com

Nalepovacie šablóny na líčenie očí

Ďalšie makety, tentokrát v podobe nálepiek, ktoré pomáhajú s líčením očí. Takáto vec by sa Patre naozaj zišla, ale nevie, či to bude fungovať. Nálepky lepili až moc dobre – Paťka sa bála, že jej to vytrhá mihalnice. Najprv vyskúšala tie na očnú linku, no výsledok nebol žiadna sláva. Dúfala, že očné tiene to zachránia. Takto dopadlo jej očné líčenie:

www.youtube.com
www.youtube.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 21. februára 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: