Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dobré ránko s youtubermi a ich rannými rituálmi

Befunky collage 8.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Aké sú vaše rána? Hektické alebo presne naplánované? Každý z nás má svoje ranné rituály, na ktoré nedá dopustiť. Aj youtuberi. Pokojne sa môžete v tomto článku inšpirovať ich zvykmi, ktoré predchádzajú ich príprave do školy, či leňošeniu a obohatiť si tak svoje rituály, napríklad o nové raňajky, činnosti, či outfity.

Evkina školská ranná rutina

Vstáva presne o siedmej. Ak by si poležala o trošičku dlhšie, vie, že by ju posteľ zlákala a ona by potom nič nestíhala. Preto vstane ihneď po zvonení. Nasleduje umývanie zubov a vypitie pohára čistej vody, ktorý hlavne teraz v jari naštartuje jej deň. To, na čo ráno nedá dopustiť je káva a raňajky. Venuje im dostatok času a papá ich v posteli pri hudbe. Nasleduje postielanie a čistenie pleti. Následne si Evička upravuje svoje vlasy. Jej trikom na sviežosť je suchý šampón. Potom si ich už podľa nálady vyžehlí alebo natočí. Po vlasoch prichádza na rad líčenie a fotka na instagram. Zostáva jej už len dať dole pyžamo a obliecť sa do outfitu, ktorý si každý večer premyslí. Nemusí tak ďalších desať minút rozmýšľať, čo si vezme na seba. Práve tento ušetrený čas jej zostáva na to, aby si prečítala e-maily či komentáre a podľa dôležitosti na ne aj odpovedala. Nasleduje už iba parfém, kabát a kabelka. A môže sa vyraziť.

Evs lok 1.jpg
www.youtube.com
Evs lok 2.jpg
www.youtube.com

Školská ranná rutina 2017!

Ninine rána

Nina vstáva podobne ako Evička, ihneď, keď jej zazvoní budík. Poctivé dievča, však? Ihneď po tomto, pre niektorých veľmi náročnom úkone, si postelie a upraví posteľ. Obliekanie si spríjemňuje pozeraním videí. Ďalej uteká do kúpeľne, kde si umyje tvár a zuby. V izbe potom pokračuje s vlasmi. Nina sa do školy nelíči. Používa krém na tvár, a ak má príliš veľké kruhy pod očami, tak si dá korektor. Na pery si dáva svoj obľúbený balzam. To, čo v Nininom rannom rituáli nenájdete, sú raňajky. Pred odchodom sa napije vody, a počas tohto svojho zvyku si pozerá rôzne sociálne siete. Jej ránom sa môžete inšpirovať aj hneď teraz!

Nina 1.jpg
www.youtube.com
Nina 2.jpg
www.youtube.com

MOJA ŠKOLSKÁ RANNÁ RUTINA

Jarná rutina u Karoline Bennet

Budíček má o 6:30, a ako jediná ihneď nevstáva, ale pozrie si, čo je nové na sociálnych sieťach. Karoline začína svoj deň raňajkami. Konkrétne v tomto rannom videu si dala vločky s mliekom a ovocím. Počas jedenia si prezerá novinky priateľov na internete. Nasleduje umývanie zubov a čistenie pleti. Potom sa prezlieka a líči. Jej dynamické video vás bude určite veľmi baviť. Nekomentuje ho totiž. A tak vás jej hudba určite nakopne. Svoj ranný rituál končí poslednými úlohami a zbalením tašky.

Karoline 1.jpg
www.youtube.com
Karoline 2.jpg
www.youtube.com

?jarní ranní rutina 2017?

Ako vyzerá ráno u Erika?

Dievčatá by sme mali. Ako vstávajú chalani? Na jedného z nich sme si posvietili. Youtuber EricsMode. Vstáva o ôsmej ráno. Keďže si v posteli rád poleží trošku dlhšie, začína svoj deň kontrolou svojich účtov na sociálnej sieti. O deviatej si vyberie oblečenie a začína cvičiť. Ďalej prichádza na rad pohár vody a raňajky v podobe cereálií a mlieka. O 10:30 ho čaká sprcha a zuby. Odbitím jedenástej hodiny začína študovať, študovať a opäť študovať. Takže, kto z vás túži po týchto dlhých ránach? My hovoríme áno!

Erics 1.jpg
www.youtube.com
Erics 2.jpg
www.youtube.com

Mens Morning Routine | 2017

Vania miluje natáčanie ranných rutín

Túto youtuberku musíte spoznať. Miluje natáčanie rôznych svojich ranných rituálov. Tentoraz je v LA, a aj preto sa rozhodla nahrať jedno z rán v tomto meste. Jej prežívanie nového dňa je príjemnou zmenou oproti predošlým videám. Nebudí ju telefón, a jej prvé kroky vedú do kuchyne. Ak jej zostali nejaké tie resty zo včera, ako napríklad neutretý riad, odloží ho. Na rade sú raňajky. Vania preferuje ovocno-mliečny kokteil. Spoločnosť jej pri pití robí kniha. Po nej už siahne aj po telefóne. Skontroluje všetky komentáre, odpisuje, pozerá si sociálne siete. Vania si na záver obúva tenisky a ide sa prejsť. Je predsa v Los Angeles, nemusí do školy, a tak sa aspoň trochu snaží aplikovať staré známe „V zdravom tele zdravý duch.“

Vania 1.jpg
www.youtube.com
Vania 2.jpg
www.youtube.com

SPRING MORNING ROUTINE 2017

A aké bolo vaše dnešné ráno?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor StankaDátum 4. mája 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: