Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vynález, ktorý ťa doslova vyhodí z postele a uľahčí ti ranné vstávanie! O čo ide?

Posteľ, ktorá ťa zaručene prebudí
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Posteľ, ktorá ťa zaručene prebudí Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Kto by nepoznal ten pocit, keď ráno zazvoní budík a ty by si najradšej ostal ležať v posteli – v ideálnom prípade tak pol dňa. Nuž, nejde to, povinnosti čakajú a ty stále ležíš v posteli. Vďaka tomuto vynálezu, ktorý sa zdá byť viac ako revolučný, je šanca, že s ranným vstávaním už nebude mať nikto z nás problém. 

Colin Furze, šialený inžinier, ktorý má na svojom konte už pár skvelých vynálezov, prekvapuje opäť. Vytvoril postel, ktorá ťa doslova vyhodí do nového dňa! Po zazvonení budíka sa rozozvučí alarm, posteľ sa nadvihne a ty sa z nej skĺžeš, akoby si bol na nejakej zábavnej atrakcii v zábavnom parku.

Funguje to presne takto! Zišla by sa do každej domácnosti – jedna normálna posteľ a druhá takáto, ktorá ti pomôže, keď sa nedokážeš prinútiť vstať!

https://www.youtube.com/watch?v=EVzn1pl4nlo
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Ako väčšina vynálezov, ktoré má na svedomí Colin Furze, aj tento si vytvoril sám vo svojej garáži. Nuž, niekto je naozaj kreatívny!

Keď je čas vstávať „vyhadzovacia posteľ“ je nekompromisná. Pozri sa, čo sa stane, keď v nej ostaneš aj po rozozvučaní alarmu. Vyhodí ťa ešte silnejšie a intenzívnejšie. Vstaň radšej hneď na prvý krát!

https://www.youtube.com/watch?v=EVzn1pl4nlo
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

 Takto nejako si to vynálezca predstavuje. Vstaneš, popri tom sa oblečieš a kávu si zoberieš do ruky a to všetko v priebehu pár sekúnd. Geniálne, čo povieš?

https://www.youtube.com/watch?v=EVzn1pl4nlo
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Šialená „vyhadzovacia posteľ“ by mala podľa počtu zhliadnutí na YouTube rozhodne u verejnosti úspech.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 4. augusta 2015Zdroj www.boredpanda.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: