Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dokážete zistiť, čo nesedí alebo sa skrýva v týchto strašidelných hádankách?

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
pixabay.com
reklama:
reklama:

V prvých štyroch desivých hádankách budete musieť zistiť, čo na nich nie je v poriadku. V poslednej, piatej, sa ukrýva tajný odkaz. Uhádnete všetky? Ak aj nie, tak odpovede nájdete na konci.

 1. Minulú noc som sa strašne bála po tom, ako som si prečítala na internete jeden strašidelný príbeh. Čo na tom bolo ešte horšie je, že som akurát bola sama doma. Zažala som všetky svetlá vo svojej izbe, v kúpeľni a na chodbe vedúcej do nej. To ma trochu upokojilo, tak som sa išla sprchovať. Po tom sa jediná strašidelná vec stala, keď som sa vrátila naspäť do izby. Keď som v nej zasvietila, tak presne v tom momente mi padla kabelka zo stoličky. To ma poriadne vystrašilo!
 2. Pred pár dňami ma pozval kamarát ku sebe na večeru. Servíroval nejaký druh mäsa, ale nechcel mi prezradiť aký. Nedávno sa stal členom nejakého divného náboženského kultu, tak som sa zľakol, že by mohlo ísť o ľudské mäso. Keď som ho ale ochutnal, tak som si bol istý, že ľudské nebolo.
 3. Včera som išiel do knižnice vypožičať si nejaké knihy. Opýtal som sa knihovníčky, kde sa nachádzala hororová sekcia. Tá ma navigovala k poličkám, ktoré boli v rohu miestnosti oproti stene. Prezeral som si názvy kníh, kým som nenarazil na medzeru, v ktorej knihy chýbali. Na moje prekvapenie sa z druhej strany medzery na mňa pozeralo prekrásne dievča. Naše pohľady sa na moment stretli a ona sa na mňa usmiala. Nenašiel som odvahu prihovoriť sa jej, a tak som si len vybral tri knihy a išiel k pultu požičať si ich. Keby som nebol taký posero, tak by mi možno dala jej číslo.

  creepypasta.wikia.com
 4.  V jeden deň som pozeral telku a v televíznych novinách som uvidel dom, v ktorom sme kedysi bývali. Reportér hovoril o tom, ako v záhrade domu našli zakopané telo mladého dievčaťa. Bol som šokovaný. Hneď som chytil mobil a volal otcovi: „Oco, náš starý dom, v ktorom sme kedysi bývali,  je v novinách! Nikdy neuveríš, čo sa stalo! V záhrade bolo zakopané telo, akurát vypočúvajú majiteľov.“ Na to mi otec smutne odpovedal: „Ach, to je hrozné. Ľutujem rodinu človeka, ktorého tam našli. Teraz určite veľmi trpia.“ „To je pravda, ale predstav ako sme chodili po záhrade tam a naspäť, bez vedomia, že pod nami bola mŕtvola. Mám z toho zimomriavky,“ odpovedal som vystrašene. „Zaujímalo by ma, kto ju tam pochoval. Je to naozaj desivé a neuveriteľné,“ poznamenal. „Polícia to už vyšetruje, určite nájdu páchateľa,“ povedal som s nádejou v hlase. „To dúfam,“ povedal otec a zložil.
 5. Pred pár rokmi sa môj brat zbláznil. Dobodal moju sestru k smrti a skoro aj rodičov. Polícia ho spacifikovala ešte predtým, než im stihol ublížiť. Odvtedy je v psychiatrickej liečebni. Nikdy sme ho neboli navštíviť, ale včera nám od neho prišiel list, ktorý poslal včera. V ňom bola divná správa: Dnešný vietor fúka chladnejšie. Každý večer vidím tmu, nikdy svetlo. Snáď niekedy utečiem pred týmto osudom. Nerozumel som tomu, tak som išiel do kuchyne za mamou a ukázal jej list. Hneď ako ho dočítala, zbledla a pustila list na zem. Vybehla von z predných dverí a vydala výkrik, z ktorého mi stuhla krv v žilách. Prečo to urobila? Čo sa dozvedala z listu?

  pixabay.com

Odpovede

 1. Dievča už predtým v izbe zasvietilo. Kto potom svetlo zhasol?
 2. Ako si muž mohol byť istý, že nejde o ľudské mäso? Musel ho už predtým ochutnať.
 3. Odkiaľ otec vedel, že telo bolo ženského pohlavia? Zakopal ho tam on.
 4. Prvé slovo prvej vety, druhé slovo druhej vety a tretie slovo tretej vety skrývajú tajný odkaz: Dnešný večer utečiem.
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 15. januára 2018Zdroj 9gag.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: