Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

3 ďalšie desivé hádanky: Dokážete ich rozlúsknuť?

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.shutterstock.com
reklama:
reklama:

Milovníci detektívok a hororov, ktorí radi logicky premýšľajú, si v nasledujúcich hádankách prídu na svoje. Odpovede nájdete na konci.

Zvedavá suseda

Susedia o mne hovoria, že som zvedavá, no dnes som vďaka svojej zvedavosti bola svedkom vraždy. Ako som sa pozerala z okna, tak som v paneláku oproti uvidela muža, ktorý škrtil ženu. Keď jej nevládne telo pustil zem, tak sa otočil mojim smerom a pozrel mi do očí, ako keby ucítil, že som ho sledovala.

www.emaze.comAFFOITWQ

Pozeral sa na mňa a pritom zdvihol prst, ktorým pomaly zdvíhal zhora nadol. Potom s prstom zastavil na mne a rozbehol sa preč. Nevedela som, čo robil, no okamžite som zavolala políciu. Za 10 minút mali byť na mieste a povedali mi, aby som ich počkala doma.

Mužovu tvár som jasne videla, takže aj keby utiekol z bytu, tak im ho určite pomôžem identifikovať.

Vlak

Vďaka mojej práci som každý deň vo vlaku. Bolo tomu tak aj pred týždňom, keď som pracoval a v tom sa predo mnou zjavila žena.

Nemôžem zabudnúť na jej tvár, ktorá ma po nociach desí až dodnes.

Zlodej na zlej adrese

Kým som bol na ceste domov z práce, tak moju ženu čakajúcu doma napadol zlodej. Bodla ho kuchynským nožom, čím ho zabila. Polícia potvrdila, že to bol jasný prípad sebaobrany.

Ženu som po jej vypočutí odviezol z policajnej stanice. Po ceste domov mi celý príbeh vyrozprávala: „Bola som si istá, že si zvonil ty, tak som bez váhania otvorila dvere. No v momente na mňa zaútočil muž s kuklou na hlave!“ Objal som ju a upokojoval: „Už je dobre, všetci sme už predsa v bezpečí.“

www.shutterstock.comapart

Odpovede

  1. ZVEDAVÁ SUSEDA: Muž neukazoval prstom nadarmo. Počítal, na ktorom poschodí býva žena, aby ju mohol prísť zabiť.
  2. VLAK: Muž pracoval ako rušňovodič. Spomínaná žena mu skočila pod vlak a umrela.
  3. ZLODEJ NA ZLEJ ADRESE: Žena čakala s nožom v ruke na príchod svojho manžela, ktorého chcela zavraždiť.
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 14. apríla 2018Zdroj iloveedwardrichtofen.deviantart.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: