Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Doktori si mysleli, že sa nedožije dvoch týždňov. Malý bojovník však oslávil druhé narodeniny.

Horizon33_2016 5 20_11 49 55.png
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: youtu.be
reklama:
reklama:

Príbehy o tom, ako niekto dokáže bojovať so svojím ťažkým osudom a nepriaznivým zdravotným stavom, sú vždy silné. A sú ešte silnejšie, ak sú hlavnými aktérmi deti. Zoznámte sa s malým bojovníkom menom Jude.

Zázraky sa dejú a dôkazom toho je aj tento malý chlapček menom Jude. Ten sa narodil s vrodenou chybou, ktorá spôsobila to, že sa mu kosti nevyvíjajú tak, ako by sa mali, ale tiež problémy s dýchaním.

Táto porucha je veľmi výnimočná a novorodenci sa zvyčajne narodia mŕtvi alebo po narodení vôbec neplačú. Jude bol však silný hneď od prvej chvíle na tomto svete. Po narodení poriadne plakal a dokonca vážil dvakrát toľko, ako predpokladali lekári.

No a napriek tomu, že to jeho rodičia nemajú práve najľahšie a starostlivosť o malého Judea je mimoriadne náročná, sú šťastní, že majú doma takéhoto bojovníka. Jude nedávno oslávil dva roky a držíme mu palce, aby sa mu darilo bojovať aj naďalej.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 20. mája 2016Zdroj youtu.be © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: