Dva a pol chlapa po 12 rokoch končí! Zahral si Charlie Sheen vo finálnej epizóde?

Zdieľať
dva a pol chlapa

V roku 2003 uzrel svetlo sveta jeden z najlepšch komediálnych seriálov v hlavnej úlohe s neopakovateľným Charliem Sheenom. Dva a pol chlapa je seriál, na ktorom sme viacerí vyrastali. A hoci sme viacerým vtipom pochopili už ako dospeláci, seriál sme jednoducho milovali. No všetko sa raz skončí a výnimkou nie je ani Dva a pol chlapa. A povedzme si otvorene – po tom, čo seriál opustil Charlie a napokon aj Jake, už za veľa nestál…

Charlie Sheen bol donútený seriál opustiť v roku 2011, kedy ho akože nahradil Ashton Kutcher (nič proti nemu, ale Charlie je nenahraditeľný, a tak to cítilo viacero fanúšikov seriálu). Nezhody s produkciou a pravdepodobne aj Charlieho problémy s alkoholom vyústili do jeho odchodu zo seriálu, ktorý bol postavený na jeho charaktere, a tak to bez neho už prosto nebolo ono.

Len tak pre zaujímavosť – Charlie v roku 2006 dostával za jednu časť honorár 300-tisíc dolárov, o tri roky na to už 900-tisíc dolárov a rok pred jeho koncom v seriáli viac ako milión dolárov za jednu časť!

Charlie si spravil vlastný seriál Kurz sebaovládania a tvorcovia Dva a pol chlapa robili, čo mohli, aby si udržali sledovanosť. Nedarilo sa im to však podľa ich predstáv, a tak, napriek všetkým nezhodám, oslovili Charlieho. Ten však ďalšiu spoluprácu s nimi odmietol, a tak bolo načase seriál ukončiť.

SPOILER ALERT

Včera sa odvysielal posledný dvojdiel, v ktorom tvorcovia odhalili viacero skutočností – prezradili, ako to bolo s Charlieho smrťou a šialená susedka Rose si pripravila obrovské prekvapenie. Charlieho vraj celý čas ukrývala vo svojej pivnici, čím si splnila svoj dlhoročný sen – mať ho len pre seba. Podarilo sa mu však utiecť, a tak sa s jeho návratom môžeme definitívne rozlúčiť…

https://www.youtube.com/watch?v=hMyYVd-nkgk

.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom