Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Po dvoch rokoch sa dočkali vysnívanej dcérky. No potom sa stalo toto!

Babo.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: vimeo.com
reklama:
reklama:

Rodičia niekedy čakajú aj roky na svoje vysnívané deti. A keď sa naraz stane toto, dokáže to položiť nejedného človeka.

Mark a Maureen už mali tri deti, dvoch chlapcov a jedno dievča. Veľmi si priali ešte dievčatko, no biologicky to už žiaľ nebolo možné. Preto sa rozhodli pre adopciu. Tá však nie je taká jednoduchá. Čakali dva roky. No potom Maureen dostala správu od sociálnej pracovníčky, ktorá písala, že jej dieťa sa narodí v priebehu niekoľkých dní. Všetci boli tak nadšení, že konečne budú mať vytúžené dieťatko.

Potom ale Maureen mala srdcervúci telefonát. Ich dievčatko sa po narodení ocitlo v ohrození života. Stav sa jej veľmi zhoršil. Bola na dýchacom prístroji a nikto netušil, či to zvládne alebo nie. Mark a Maureen zostali s ňou. Maureen každé ráno sedela vedľa nej a dúfala, že bude v poriadku. Našťastie, všetko dobre dopadlo a po 10 dňoch si Mark a Maureen priviedli dieťa domov. Dali jej meno Olivia. Ich rodina bola konečne kompletná.

Nepríjemný zážitok pre rodičov!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 29. apríla 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: