Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dwayne Johnson zverejnil na sociálnej sieti po strate svojho milovaného psíka dojímavý odkaz. Mali by sme sa ho všetci držať!

Horizon33_2015-10-1_13-37-48
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: instagram.com
reklama:
reklama:

Dwayne „The Rock“ Johnson, ktorý sa preslávil najmä komediálnymi filmami je známy predovšetkým pre svoje veľké svaly, no ešte viac pre jeho dobré srdce. Je milovníkom zvierat, čo sa môžeš dozvedieť z jeho profilov na sociálnych sieťach, no posledné dni prežíva obrovský zármutok. Jeho dlhoročný miláčik ho navždy opustil a on sa rozhodol otvoriť ľuďom oči svojim vyhlásením, ktoré zverejnil na Instagrame. Každý z nás by si ho mal zobrať k srdcu.

Toto bol ešte jeden z tých šťastných dní…

Horizon33_2015-10-1_13-20-6
instagram.comFoto: instagram.com

Jeho francúzsky buldoček bol veľmi zvedavý tvor a len pred pár dňami zistil, že okolo domu sa vyskytujú voľne rastúce huby. Zrejme ich ochutnal viac ako bolo treba a jeho cesta smerovala k veterinárovi. Ten bohužiaľ nemal pre Dwayna dobré správy…

Horizon33_2015-10-1_13-25-22
instagram.comFoto: instagram.com

Po tejto tragickej udalosti napísal na sociálnu sieť svojimi fanúšikom dlhý odkaz, no jedna jediná veta ti úplne stačí, aby si pochopil, ako veľmi mu  jeho miláčik bude chýbať. Dwayne sa vyjadril, že “ Musíme si pripomínať, že by sme mali žiť a milovať tak veľmi, ako to len vieme, pretože zajtrajšok nie je garantovaný.“

Horizon33_2015-10-1_13-33-10
instagram.comFoto: instagram.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 1. októbra 2015Zdroj www.facebook.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: