Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

EXKLUZÍVNE: Megaškandál mladého Kmotríka: Biely prášok na palube lietadla…Máme foto!

Kmotrík mal pri sebe záhadný biely prášok
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: SITA, najky.sk
reklama:
reklama:

Je 30. august 2019 a Slovan Bratislava sa vracia späť na Slovensko potom, ako si zaistil postup do skupinovej fázy Európskej ligy. Na cestu domov im mohol byť poskytnutý aj vládny špeciál tak, ako sa to stalo už v minulosti pri zápasoch Európskej ligy. Vládnu letku si je totiž možné prenajať aj v takýchto prípadoch, samozrejme, nie je to zadarmo. Mohlo ísť však aj o súkromné lietadlo samotného Kmotríka a jeho kolegov z klubu. To, čo vyvádzali na palube je však naozaj zvláštne. Dôvodom nie sú ani tak bujaré oslavy po postupe, ale správanie sa generálneho riaditeľa Slovana Ivana Kmotríka mladšieho. 

Čo vlastne stváral mladý Ivan Kmotrík na palube lietadla? To je otázka, ktorú si zrejme položí každý človek, keď uvidí zábery z nedávneho návratu tohto pána. A rovnako tak na neho nebude pyšný ani jeho otec, podnikateľ a jeden z najbohatších Slovákov Ivan Kmotrík. Už nejaký čas totiž kolujú o jeho synovi fotografie, ktoré si doma za rámik rozhodne nedá. Dôvodom je záhadný biely prášok, ktorý je naaranžovaný tak, že môže vyvolať dojem, že sa ide práve použiť. Ak by sme to preložili do reči ľudí, ktorí majú s drogami bohaté skúsenosti, naozaj to v prípade prášku na stolíku v lietadle pri Kmotríkovi a jeho „kumpánoch“ vyzerá ako kokaín, ktorý si práve niekto „šňupne“. Nevedno, či ide zo strany mladého Kmotríka o nemiestny žart, alebo len v návale eufórie pozabudol na to, čo má na stole, isté však je, že za posledné obdobie toho povystrájal až až. 

Kmotrík mal pri sebe záhadný biely prášok
Foto: SITA, najky.sk

Navyše si tieto zábery na nejaký čas mal zavesiť aj na sociálnu sieť. „Najskôr sa tieto zábery objavili aj v jeho stories na Instagrame, no neskôr zmizli,“ prezradil nám náš zdroj z okolia Kmotríka mladšieho. Oslovili sme aj jeho samotného, no zatiaľ nám odpoveď neprišla. Rovnako tak čakáme aj na vyjadrenie futbalového Slovana, ktorému práve „zbohatlícky syn“ šéfuje. Keď sme však fotografie ukázali odborníkovi, ktorý sa venuje ľuďom závislým na drogách, jeho odpoveď znela jasne. Pri pohľade na fotografie to vyzerá na nejakú zakazánú látku, avšak ide o dosť nekvalitné snímky, čiže to s určitosťou neviem potvrdiť. Pri pohľade na to, ako je biely prášok na stole daný to rovnako navodzuje dojem, že sa onedlho použije rovnakým spôsobom, ako to robia ľudia, ktorí sú od tohto typu drogy závislí, alebo ju užívajú. Trebalo by však byť priamo pritom, aby ste o niekom mohli povedať, že je drogu berie. Takto môžem hovoriť len o mojich dojmoch z toho, čo vidím na obrázkoch,“ povedal nám odborník, ktorý si však neželal byť menovaný. 

Kmotrík mal pri sebe záhadný biely prášok
Foto: SITA, najky.sk

Zaujímavosťou je tiež to, že je mladý Kmotrík momentálne na dovolenke, kam ho mali po tomto škandáliku odpratať na nejaký čas. Čo sa deje so šéfom Slovana? Za posledný rok a pol ide už o jeho tretí prúser. Ešte minulý rok obleteli médiá zábery, na ktorých Kmotrík robí gestá pripomínajúce hajlovanie, za čo ho v auguste tohto roka Národná kriminálna agentúra navrhla obžalovať z úmyselného prečinu prejavu sympatie k hnutiu smerujúcemu k potlačeniu základných práv a slobôd. Rozsudok už spoznal. „Samosudca ŠTS, pracovisko Banská Bystrica, vydal dňa 19. augusta trestný rozkaz, v ktorom uznal za vinného I. K. obvineného z prečinu prejavu sympatie k hnutiu smerujúcemu k potlačeniu základných práv a slobôd a uložil mu peňažný trest vo výške päť tisíc eur. Pre prípad, že by výkon peňažného trestu mohol byť úmyselne zmarený, súd obvinenému ustanovil náhradný trest odňatia slobody vo výmere šesť mesiacov,“ povedala hovorkyňa Úradu špeciálnej prokuratúry. Keďže Kmotrík podail voči rozhodnutiu odpor, celý prípad pôjde pred súd. 

Rovnako minulý rok mal spôsobiť Kmotrík zdravotné problémy SBSkárovi potom, ako ho napadol a skleneným pohárom ho udrel do hlavy. Dôvodom mala byť otázka ochrankára, ktorý si vypýtal lístok do VIP zóny pri zápase Slovan Trnava. Trest za tento prehrešok? Absolútne smiešny – 99 eur. Polícia totiž tento čin vyhodnotila iba ako priestupok. Dôvodom bol fakt, že SBSkár neutrpel vážnejšie zranenia a liečil sa iba 5 dní. 

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 10. septembra 2019
reklama:
reklama:
reklama: