Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Známy moderátor: Zdravotné problémy, skončil v nemocnici! Za všetko si môže sám…

Peter Justin topoľský
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Opäť hazarduje. Známy moderátor a milovník dobrého jedla Peter Justin Topoľský skončil v nemocnici. Ako NAJKY zistili, bývalá tvár televízie Markíza musel cez víkend vyhľadať lekársku pomoc potom, ako si zlou stravou doslova „odpálil“ obličky. Nejde pritom o jeho prvé problémy so zdravím.

Kedysi chodil po svete a ochutnával to najlepšie jedlo po známych aj menej známych reštauráciách. Aj dnes je exmoderátor známy tým, že sa v oblasti gastronómie pohybuje aj naďalej. Pred niekoľkými rokmi pritom šokoval verejnosť, keď rapídne schudol desiatky kíl. Všetci v jeho okolí sa pýtali, čo sa s obľúbeným moderátorom deje a či za jeho úbytkom na váhe nie je vážna choroba. On sám priznal, žw ze tým sú zdravotné problémy. „Na začiatku nešlo o nič drastické, iba som si zakázal jedávať neskoro večer. Vedel som to kontrolovať, schudol som asi desať kíl. Ale potom sa mi to vymklo z rúk, obmedzil som prísun stravy natoľko, že mi prestalo chutiť jesť a rozhádzal som si celý metabolizmus,“ priznal Topoľský pred rokmi.

Peter Justin topoľský
Foto: www.imgur.com

Ako sa však zdá, nepoučil sa a zdravotné problémy ho dostihli opäť. Tentoraz skončil na centrálnom príjime v jednej z bratislavských nemocníc. „Cez víkend ho prijali na Kramároch potom, ako si nesprávnou stravvou odpálil obličky. Zrejme ho na pár dní aj hospitalizovali. Takéto problémy môžu byť ale zradné, navyše on si už v minulosti privodil zdravotné ťažkosti práve nesprávnou stravou a rôznymi diétami,“ prezradil nám moderátorov známy. Zrejme by si mal však dávať väčší pozor, práve nepríjemnosti z minulosti by mali byť pre neho varovným signálom. „Dodnes nemám stanovenú diagnózu, neviem, čo spôsobilo taký rapídny úbytok na váhe, a prečo som stratil takmer všetky tuky, cukry. Mal som aj problémy s pľúcami, s ľadvinami, lebo moje telo už nemalo energiu ani dostatok živín. Lekári sa čudovali, že ešte vôbec žijem,“ prezradil ešte Topoľský.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 10. septembra 2019
reklama:
reklama:
reklama: