Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Expl0ited objavil nového YouTubera!

1titul.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Už niekoľkokrát Peter zverejnil na svojom kanáli videá z chatovacieho webového portálu – Omegle. Tentokrát však ani on sám nečakal, čo môže z nevinného „prankovania“ fanúšikov vzniknúť!

Počas chatovania stretol zaujímavého mladého chlapca, ktorý sa prezentoval ako Expl0itedov fanúšik. Z obyčajného rozhovoru však vzniklo niečo výnimočné.

Medzi týmito dvomi „exotmi“ prebehla dohoda.  Aj vďaka nej Peter dopomohol a zviditeľnil mladého YouTubera, ktorý sa prezentuje pod menom „Paccinecko“.  Exploitedovi sa v prvých minútach podarilo jeho meno mierne skomoliť a nazval ho „Pačičenkom“, ale mladý objav sa na tom iba pobavil.

Kanál 13-ročného YouTubera Samuela, mal počas „Petrovej návštevy“ 272 odoberateľov. O znásobenie tohto čísla sa postarali stávkou a pri dosiahnutí 1500 odoberateľov si Samuel mal ostrihať svoje vlasy. Počet kliknutí na tlačidlo odoberania Paccineckovho kanálu rapídne stúpal a dodržanie stávky sa stávalo čoraz reálnejšie. Tínedžer skutočne Expl0iteda navštívil a vzdal sa svojich vlasov.

V čase návštevy Expla v Bratislave, Samuel dosiahol až 5000 odoberateľov a v súčasnosti dosiahol viac ako 27 000 odoberateľov jeho kanála! V priebehu dňa stráveného s Petrom, Samuel neprišiel iba o svoje husté vlasy, ale naopak získal mnoho rád, ako byť dobrým YouTuberom. Očividne si veľa slov vzal k srdcu a Paccinecko pridáva stále nové videá.

Držíme palce mladému talentovanému YouTuberovi a určite budeme o ňom ešte veľa počuť a hlavne veľa vidieť!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SifkaDátum 1. augusta 2017Zdroj www.youtube.com, NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: