Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Doplnené: Aká je pravda o Explovom a Matúšovom nočnom pobyte v aquaparku? Bol to podvod?

Explopodvod.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
youtu.be
reklama:
reklama:

Prednedávnom ste možno zachytili správy o Explovom adrenalínovom pobyte v aquaparku AquaCity Poprad, o ktorom sme aj písali. Spolu s Matúšom sa rozhodli, že sa po záverečnej hodine v komplexe skryjú a užijú si bazény aj v nočnom režime. Video je poriadne napínavé a pri jeho pozeraní vám naskakuje husia koža aj za chalanov. Nie je však na tom celom niečo zvláštne? Podelil sa s nami Expl0ited o celú pravdu alebo nám niečo zatajil?

Na Explovo video padá podozrenie, že ide o reklamu. Prečo? Dôvodov je viac. Ak ste už video videli, určite viete, čo v Aquaparku dvojica Youtuberov stvárala. Okrem toho, že pobehovali po celom komplexe vrátane vonkajších priestorov, sa dostali aj do ošetrovne a miestnosti s ovládaním elektroniky, svetiel a atrakcií. Nezdá sa vám čudné, že zostala takáto miestnosť aj so zapnutým počítačom celú noc otvorená? Kde bol strážnik? A čo bezpečnostné kamery? Nikto si nevšimol blikajúce svetlá v hale a bazénoch?

Explopodvod2.jpg
youtu.be

Navyše, mesiac dozadu ste mohli na Explovom kanáli vidieť video ŠIALENÁ PÁNSKA JAZDA, v ktorom navštívili už spomínaný aquapark a ktoré bolo priamou reklamou na Aquacity Poprad. Dokazuje to odkaz v popise videa.

Vezmime si však, že by všetky čudné a podozrivé situácie z videa boli len zhodou náhod a naozaj niekto nechal odomknutú riadiacu miestnosť so zapnutým počítačom a že by si po celý čas nikto nič na bezpečnostných kamerách nevšimol. Spoločnosť na dvojicu nakoniec nepodala trestné oznámenie, no nemyslíte si, že by im po takomto čine minimálne zakázala vydať video?

Explopodvod3.jpg
youtu.be

V tomto článku sa môžeme mýliť, ide čisto len o špekuláciu. No ak naozaj ide o reklamu a vopred dohodnutú akciu, nemal by to Expl0ited priznať? Všetci vieme, aký vplyv majú Youtuberi na mládež, a takéto video môže jeho mladých a ľahko ovplyvniteľných divákov naviesť na nemorálnu činnosť podobného štýlu.

Oslovili sme aj samotného Expla, ktorý nám povedal: „K Aquaparku som sa už viackrát vyjadroval na streamoch a pripol som aj koment pod moje video, kde som vyvrátil niekoľko vecí, ktoré ľudia najviac rozoberali a tým to končí. Už sa k tomu viac vracať nechcem a skôr sa sústrediť na ďalšie videá, nemá to zmysel kedže ľudí, čo tomu neveria už aj tak nepresvedčím a ľudí, ktorých to bavilo nič presvedčiť nemusí. A koniec koncov, tá diskusia okolo toho mi vlastne len pomáha. Ale ďakujem.“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 1. júna 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: