Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Facebook prebral spoločnosť QuickFire, ktorá poskytuje služby v oblasti prehrávania videí

Facebook Privacy Policy
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
In this Wednesday, June 11, 2014 photo, a man walks past a sign in an office on the Facebook campus in Menlo Park, Calif. One more time, Facebook is trying to simplify its lengthy privacy policy — and make it much shorter — to explain how it targets advertisements to its 1.35 billion users. (AP Photo/Jeff Chiu)
reklama:
reklama:

Firma QuickFire a ani sociálna sieť Facebook finančné aspekty transakcie nezverejnili

Americká spoločnosť Facebook prevzala spoločnosť QuickFire, ktorá poskytuje služby v oblasti prehrávania videa. Informovala o tom vo štvrtok agentúra Reuters s odvolaním sa na blog spoločnosti QuickFire. Sociálna sieť Facebook a ani firma QuickFire finančné aspekty transakcie nezverejnili.

Spoločnosť Facebook prevzala spoločnosť z oblasti technologických firiem zaoberajúcich sa videom deň po zverejnení správ o tom, že na sociálnej sieti Facebook sa od júna 2014 denne zobrazí v priemere viac než miliarda videí. Spoločnosť QuickFire zároveň informovala, že kľúčoví členovia jej pracovného tímu sa stanú súčasťou spoločnosti Facebook.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 9. januára 2015Zdroj SITA, © SITA 2015
K téme
reklama:
reklama:
reklama: