Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Facebook sa zbláznil! Profily mŕtvych ľudí chce nechať naďalej verejné a vytvorí im spomienkové video! :-O

NSA Facebook
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
FILE - In this Tuesday, Dec. 13, 2011, file photo, a Facebook User Operations Safety Team worker looks at reviews at Facebook headquarters in Menlo Park, Calif. Facebook's top attorney says that after a week of negotiations with U.S. security officials, the company is allowed to make new revelations about government orders for user data, Friday, June 14, 2013. (AP Photo/Paul Sakuma, File)
reklama:
reklama:

Možno si sa s tým stretol, že sa niekomu z tvojich priateľov na Facebooku odišiel na večnosť a jeho profil funguje naďalej, ako by bol stále živý.

Zmazať profil zosnulého príbuzného je skutočne na dlhé lakte, pretože účet zostáva aj po jeho smrti naďalej aktívny a dohodnúť sa administrátormi je skutočne náročné.

Facebook teraz zašiel ešte ďalej – účet necháva verejný, pretože tým vraj rešpektuje prianie majiteľa účtu.

To ale nie je všetko – na profile sa okrem toho môže objaviť aj Look Back video, ktoré sa začalo objavovať pri príležitosti 10. výročia tejto sociálnej siete.

Facebook

Ak je teda tvoj priateľ na Facebooku a zomrie, bude to v praxi vyzerať tak, že mu budeš môcť písať na nástenku a ak hrá hry, budú ti od neho chodiť upozornenia.

A čerešničkou na torte bude desaťminútové spomienkové video.

Experti na sociálne siete ale tvrdia, že to nemá s úctou nič spoločného. Facebook to vraj robí len preto, že chce dáta naďalej využívať pre reklamné a marketingové účely..

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 26. februára 2014Zdroj internet, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., SITA/AP
K téme
reklama:
reklama:
reklama: