Fakty o speváčke Rihanne, ktoré vás dostanú

Zdieľať
bitch better have my money rihanna

Rihannu pozná vďaka jej speváckemu talentu celý svet. Kráska z Barbadosu pravidelne provokuje svojím sexepílom, menením výzoru či prosto len tým, že sa niekde objaví. Chcete o nej vedieť viac?

Nikto ju nikdy nevolal Rihannou, až kým sa z nej nestala hviezda. Ide totiž o jej stredné meno, volá sa Robyn Rihanna Fenty.

Rihanna
SITA/AP

Všetci jej súrodenci vrátane nej majú mená začínajúce na R. Má dvoch mladších bratov – Rorreyho a Rajada.

Rihanna má septum piercing v nose.

Nielenže bola počas strednej školy kadetkou, ale sa zúčastnila aj na súťaži krásy. V roku 2004 sa stala Miss Strednej školy Combermere.

12331762_926785747403649_1650471568_n.jpg
Rihanna je nahá vo vode. Foto: instagram.com

Keď mala 15 rokov, vyhrala talentovú súťaž so skladnou Hero od Mariah Carey.

Keď vyrastala, jej vzormi boli Madonna, Mariah Carey, Janet Jackson a Beyoncé.

Madonna
SITA/A/

Jej prvý singel Pon De Replay sa dostal do Top Five v Billboard Chart. Jay Z, s ktorého spoločnosťou mala podpísanú zmluvu, sa obával, že je to taký veľký hit, že to bude jediná pieseň, s ktorou si budú speváčku spájať.

V roku 2007 získala cenu Gillette´s Venus Breeze „Celebrity Legs of a Goddess“. Poistila si potom nohy na jeden milión dolárov.

Rihanna

Na Barbadose je štátny sviatok na počesť Rihanny – 21. február. Krajina ho zaviedla v roku 2008 a Rihanna ako poďakovanie urobila pre svojich fanúšikov koncert zadarmo.

bitch better have my money rihanna

Je blízkou priateľkou s Katy Perry. Ich cesty sa na chvíľu rozišli, keď sa Rihanna vrátila ku Chrisovi Brownovi, čo Katy neschvaľovala.

Katy perry.jpg
Katy Perry www.facebook.com

Pred svojimi vystúpeniami si vždy dáva panáka. Zvyčajne je to buď vodka, alebo tequila.

Singer Rihanna arrives at a French cosmetics chain to launch her perfume Rihanna Rouge on the Champs Elysee Avenue in Paris Wednesday, June 4, 2014. (AP Photo/Jacques Brinon)
SITA/AP

Rihanna má až sedem voskových sôch po celom svete. Nachádzajú sa v Múzeách Madame Tussauds.

Rihanna plays at the Roskilde Festival in Roskilde, Denmark, Friday night, July 5, 2013. Roskilde Festival is the largest North European culture and music festival and has existed since 1971. (AP Photo/Simon Fals, Polfoto ) DENMARK OUT
SITA/AP

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom