Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fanúšik Star Wars dostal v spoločnosti svojich hrdinov jednu z najkrajších správ v živote

Muz 2.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Hrdinovia z obrazoviek majú na niektorých ľudí veľky vplyv. Pozrite si ich verného fanúšika v akcii! 

Star Wars má obrovský vplyv na život tohto človeka. On a jeho žena išli na výlet do Disneylandu, pozrieť sa na hrdinov zo Star Wars. Vystúpenie si hlavne muž veľmi užil. Čo viac si môže Star Wars fanatik priať, však?

Po tom, ako sa táto šou skončila, prišla za mužom jedna zamestnankyňa so slovami: „Počula som, že ste naozaj veľký fanúšik Star Wars“. Muž jej dal za pravdu a dokonca mal na sebe aj čierne Star Wars tričko.

https://www.youtube.com/watch?v=UAB21JRqxRo
www.youtube.com

„Veľmi radi robíme kúzla pre našich fanúšikov, takže niečo zvláštne teraz urobíme aj pre vás,“ pokračuje zamestnankyňa. Povedala mu, aby počkal chvíľu, že ide niečo „skontrolovať“. Muž sa cítil trochu zmätený z celej situácie, ale čakal.

https://www.youtube.com/watch?v=UAB21JRqxRo
www.youtube.com

Čoskoro prišli traja hrdinovia a postavili sa pri bielu stenu. Muž si s nimi podal ruky a urobili si niekoľko spoločných záberov. A potom prišla jeho žena a podala mu nejakú tašku. Muž ju otvoril, vytiahol darček a zrazu ho zaliali slzy šťastia. Takto originálne mu žena oznámila, že čakajú dieťa. Musíte uznať aj sami, že pre tohto fanúšika to bol veľký deň.

Obrovské prekvapenie pre fanúšika Star Wars!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 29. novembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: