Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fanúšikovia Harryho Pottera majú dôvod na radosť. Chystá sa film o Voldemortovi a tu je teaser

Horizon33_2017 5 30_12 38 46.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Film bude niesť názov Voldemort: The Origins of the Heir a tešiť sa naň môžeme už o niekoľko mesiacov. Nepôjde síce o žiaden hollywoodsky trhák, ale z teaseru nám je jasné, že to nebude ani žiadna amatérska snímka.

Snímku o asi najznámejšom čiernom mágovi na svete, lordovi Voldemortovi, má na svedomí nezávislá spoločnosť Tryangle. Film má fanúšikom čarodejného sveta trochu osvetliť pozadie príbehu Toho-Ktorého-Netreba-Menovať, no urobí to aj bez obrovského rozpočtu.

Horizon33_2017 5 30_12 37 16.jpg
www.youtube.com

Film nám ukáže život Toma Riddlea po tom, čo ukončil štúdiá na Rokforte a krátko pôsobil v starožitníctve Borgina a Burkesa. Nasledovalo niekoľko vrážd a premena Toma na Voldemorta, ktorého fanúšikovia Harryho Pottera dobre poznajú. Voldemorta a jeho zlo sa bude snažiť zastaviť mladá žena, ktorá je potomkom samotného Richarda Chrabromila.

Horizon33_2017 5 30_12 38 1.jpg
www.youtube.com

Produkčná spoločnosť, ktorá za projektom stojí, má na konte niekoľko krátkych filmov a videoklipov a tento projekt je vlastne neziskový. Zaujímavosťou je, že spoločnosť rátal s rozpočtom len okolo 15-tisíc eur, no podľa teaseru môžeme povedať, že nízka cena neznamená aj nízku kvalitu.

Horizon33_2017 5 30_12 37 42.jpg
www.youtube.com

Tešíte sa na príbeh, ktorý nám ukáže Tomovu cestu na temnú stranu mágie?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 30. mája 2017Zdroj moviepilot.com www.smh.com.au © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: