Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fatty sa ospravedlnil svojim odberateľom za „nič“

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Za posledné tri roky streamer FattyPillow nazbieral neskutočné množstvo fanúšikov. Momentálne má skoro 600-tisíc odberateľov na Youtube. Práve im venoval toto video, v ktorom sa im ospravedlnil za to, čo mal urobiť, no neurobil.

Ako povedal Fatty vo videu, počet odberateľov nie je len číslo na internete. Je to počet ľudí, ktorí sa o neho zaujímajú. Chcel sa im preto ospravedlniť – nie preto, lebo urobil niečo zlé, ale kvôli tomu, že pre nich neurobil nič. Jeho Youtube kanál využíval hlavne na to, aby tam dával záznamy zo streamu a nič iné. Svoju kariéru postavil na streamovaní naživo, pričom na Youtube dával len zostrihané ukážky z týchto streamov.

www.youtube.com

Keď Fatty vydal video o Fattynke, ktoré natočil priamo na túto platformu, bol prekvapený z veľkého záujmu. Odvtedy chcel využiť svoj plný potenciál na tvorbu podobných videí. Touto originálnou tvorbou chcel tiež dosiahnuť, aby jeho diváci nemuseli sklamane preskakovať videá so slovami: „To som videl na streame.“

www.youtube.com

Fatty sa týmto videom ospravedlnil ľudom, aj vďaka ktorým žije svoj sen. Sľúbil, že začne natáčať nové, originálne a zábavné videá, ktoré budú venované práve jeho sledovateľom na Youtube. Rovnako nezabudol poďakovať všetkým osobám, ktoré ho podporujú, aj keď z nich občas vedia byť nepríjemní hejteri.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 12. februára 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: