Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Najväčší nepriateľ pražskej mestskej polície oslavuje 300 000 odberateľov

E62b7849 a70c 4229 84a2 2d6f3198996c_large.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.blogerky.cz
reklama:
reklama:

Aktuálne má v občianskom preukaze meno Mike Pán a na jeho kanáli už 2 roky môžete sledovať jeho boj  s mestskými policajtmi v Prahe.

Youtuber MikeJePan dosiahol vysoký počet odberateľov za pomerne krátky čas a to dva roky. Predovšetkým za to môže častokrát až kontroverzný obsah jeho videí. Celé to začalo ako reklama pre poisťovňu na pokuty, ktorú Mike spoluvlastní. Cez virálne videá, kde “školí“ mestských policajtov v Prahe, sa dostal do povedomia mnohých divákov. Okrem poukazovania na chyby strážnikov, sa jeho tvorba sústreďovala aj na ich bývalého šéfa Miroslava Stejskala, na ktorého kauzy poukazoval niekoľko mesiacov.

Zaznam na celu obrazovku 17. 1. 2018 114720.bmp_.jpg
www.youtube.com

To môže budiť dojem, že Mike pôsobí ako bojovník za spravodlivosť. Avšak, na jeho tvorbe sa dá nájsť niekoľko negatívnych faktorov. Drzé správanie, nadávanie policajtom, porušovanie dopravných predpisov. A všetko toto dáva na internet, kde ho sledujú státisíce ľudí. Vďaka tomu si Mike narobil kopu nepriateľov a negatívne sa k nemu vyjadruje aj časť českej youtubovej scény.

Zaznam na celu obrazovku 17. 1. 2018 115446.bmp_.jpg
www.xtv.cz

Jeden z najočakávanejších momentov v jeho youtubovej kariére príde už tento rok. Po návšteve v XTV sa dohodol s predstaviteľmi tejto televízie na ceste do USA, kde predvedie školenie amerických policajtov presne tak, ako to robí v Česku. Či bude aj tam platiť jeho nedotknuteľnosť, to uvidíme. Celý rozhovor nájdete TU.

https://xtv.cz/archiv/do-usa-pojedu-proskolim-tam-policisty-rika-mike-pan

Zaznam na celu obrazovku 17. 1. 2018 120043.bmp_.jpg
www.instagram.com

Posledné jeho videá sa už toľko nezaoberajú provokáciou mestských policajtov, ale skôr inými hlúposťami a bizarnosťami, ktorými provokuje políciu alebo iné osoby, čo pochopiteľne priťahuje veľkú divácku pozornosť. A z toho má Mike tak veľkú popularitu. Tohto človeka musíte buď nenávidieť alebo milovať. Tak sa aj delí skupina jeho fanúšikov. Tých je od včerajšieho dňa už viac ako 300 000, čo určite Mikea posilní v ďalšej tvorbe. Škoda len, že z morálneho hľadiska jeho videá často prekračujú hranice slušného správania.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 17. januára 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: