Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tieto veci si môžu dovoliť len milionári! Má ich aj youtuber Logan Paul

9
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Má len 22 rokov, ale už patrí medzi najbohatších youtuberov. Zarobené peniaze rád míňa, niekedy na normálne veci a niekedy na úplné bizarnosti. Tu sú najdrahšie veci, za aké kedy dal Logan Paul peniaze.

Plne prispôsobený školský autobus

V jedno ráno sa Logan zobudil a povedal si, že potrebuje školský autobus. Tak si ho aj kúpil – taký obyčajný žltý, aké v Amerike bežne premávajú. To mu ale nestačilo. Autobus dal kompletne prerobiť zvnútra aj zvonka. Externé reproduktory, strop meniaci farby či smart sklo, ktoré sa vie stať nepriehľadných stlačením jedného gombíka. Toto všetko má Loganov „cool bus“.  Jeho cena sa odhaduje na približne 80-tisíc €.

www.youtube.com
www.youtube.com

Diamantové grillz

Grillz sú násady na zuby, ktoré majú estetický účel. Asi najznámejšie sú zlaté grillz, ktoré boli populárne najmä u rapperov. Logan ale zašiel ďalej a dal si vyrobiť grillz z bieleho zlata, vykladané diamantmi. Rubínmi si na hornej násade nechal napísať svoje priezvisko. Tieto dve zubné násady ho vyšli na 8-tisíc €.

www.youtube.com

Platinové rolexy

Kým bol Logan v Dubaji, tak si kúpil rolexy z toho najdrahšieho kovu, ktoré ho stáli 32-tisíc €. Na týchto prezidentských hodinkách, ako sa nazývajú, nebol špeciálny len vzhľad a materiál. Sekundová ručička na nich netykala, ale plynulo sa kĺzala. Rolexy taktiež nefungovali na baterky, ale kinetickú energiu – pohyb ich majiteľa im dodával šťavu.

www.youtube.com

Mercedes Benz SUV

Aj svoje auto si samozrejme Logan musel vylepšiť a prispôsobiť, napríklad pridaním stúpadla či tlačidla, ktorého stlačením sa rozozneje klaksón vlaku. Dokonca tomuto monster trucku, ako ho Logan nazýva, dal meno Yeti. Za tohto tátoša triedy G z roku 2017 Logan vysolil 240-tisíc €.

Webp.net resizeimage 34.jpg
www.youtube.com

To najlepšie nakoniec: Luxusný dom

Minulý rok si Logan kúpil svoj prvý dom a to vo veľkom. Rozsiahly pozemok, bazén a obrovský dom stál Logana viac ako 5,3 milióna €. Zatiaľ dom vylepšil o vlastnú telocvičňu, novú záhradu a jazierko s koi kaprami. Kto vie, čo ešte ďalšie pribudne.

www.youtube.com
Webp.net resizeimage 37.jpg
www.youtube.com
Webp.net resizeimage 38.jpg
www.youtube.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 16. januára 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: