Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Stretnú sa Logan Paul a KSI proti sebe v boxerskom ringu?

5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Najznámejší britský youtuber KSI vyzval známeho amerického youtubera Logana Paula na zápas v boxe. Prijme Logan túto výzvu a vznikne tak najväčšia udalosť spojená s youtubermi?

Všetko to začalo sporom medzi youtubermi Joe Weller a KSI. Ich konflikt sa rozhodli vyriešiť v boxerskom ringu. KSI po jeho víťazstve vyzval ako svojich ďalších protivníkov Logana a Jake Paula.

Logan sa diví, prečo ho KSI vôbec vyzval na pästný súboj, keďže sa vôbec nepoznajú. Videli sa len raz v živote, kedy sa spolu odfotili a prehodili zopár slov.

www.youtube.com

Z tejto výzvy sa stala obrovská dráma na Youtube, mnohí youtuberi o tejto téme natočili videá. Jedna otázka však ostala bez odpovede – prijme Logan túto výzvu do ringu?

Pred odpovedaním sa Logan najprv chcel vyjadriť ku jeho vyzývateľovi: Smiech youtubera KSI, prezývaného aj JJ, je podľa ešte neho horší, ako jeho hudba. Jeho vyjadrovanie a smiech porovnal s kresleným psom Scooby-Doo.

Potom už Logan prezradil, že výzvu prijal. Tento zápas bude podľa neho najväčšia udalosť spojená s Youtubom. Slávny youtuber z Ameriky vs. najpopulárnejší youtuber z Anglicka.

www.youtube.com

KSI navrhol, aby sa zápas odohral v jeho domovine, Anglicku. Logan nebol proti, chcel by však, aby sa to celé udialo v Amerike. Aby sa rozhodlo férovo, tak Logan nechal rozhodnúť svojich divákov pomocou ankety vo videu.

Budú hlasovať za to, aby sa zápas konal v Anglicku, Amerike alebo napríklad v nejakom neutrálnom meste, ako je Dubai?

Ako posledné Logan spomenul, že počas boxerského zápasu nechce mať na hlave ochranu. S ňou by to pre neho nebolo zaujímavé. Aj pri tomto rozhodnutí dal divákom možnosť hlasovať.

snag.gy

Keďže Logan váži približne o 13 kíl viac ako KSI, tak usúdil, že by bolo najlepšie keby sa obidvaja svojimi váhami stretli niekde v strede – Logan schudne a KSI priberie.

Na konci videa Logan prišiel so zaujímavým nápadom. Chcel, aby sa jeho mladší brat a mladší brat britského youtubera tiež stretli v ringu. K tomu ešte navrhol, že aj ich otcovia by sa mohli proti sebe postaviť.

www.youtube.com

Ak sa toto celé naozaj udeje a v ringu sa stretnú traja členovia z Loganovej rodiny a traja členovia z rodiny KSI-a, tak to bude naozaj šialené podujatie.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 27. februára 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: