Stretnú sa Logan Paul a KSI proti sebe v boxerskom ringu?

Zdieľať

Najznámejší britský youtuber KSI vyzval známeho amerického youtubera Logana Paula na zápas v boxe. Prijme Logan túto výzvu a vznikne tak najväčšia udalosť spojená s youtubermi?

Všetko to začalo sporom medzi youtubermi Joe Weller a KSI. Ich konflikt sa rozhodli vyriešiť v boxerskom ringu. KSI po jeho víťazstve vyzval ako svojich ďalších protivníkov Logana a Jake Paula.

Logan sa diví, prečo ho KSI vôbec vyzval na pästný súboj, keďže sa vôbec nepoznajú. Videli sa len raz v živote, kedy sa spolu odfotili a prehodili zopár slov.

https://www.youtube.com/watch?v=GBwa7MPAzhI

Z tejto výzvy sa stala obrovská dráma na Youtube, mnohí youtuberi o tejto téme natočili videá. Jedna otázka však ostala bez odpovede – prijme Logan túto výzvu do ringu?

Pred odpovedaním sa Logan najprv chcel vyjadriť ku jeho vyzývateľovi: Smiech youtubera KSI, prezývaného aj JJ, je podľa ešte neho horší, ako jeho hudba. Jeho vyjadrovanie a smiech porovnal s kresleným psom Scooby-Doo.

Potom už Logan prezradil, že výzvu prijal. Tento zápas bude podľa neho najväčšia udalosť spojená s Youtubom. Slávny youtuber z Ameriky vs. najpopulárnejší youtuber z Anglicka.

https://www.youtube.com/watch?v=GBwa7MPAzhI

KSI navrhol, aby sa zápas odohral v jeho domovine, Anglicku. Logan nebol proti, chcel by však, aby sa to celé udialo v Amerike. Aby sa rozhodlo férovo, tak Logan nechal rozhodnúť svojich divákov pomocou ankety vo videu.

Budú hlasovať za to, aby sa zápas konal v Anglicku, Amerike alebo napríklad v nejakom neutrálnom meste, ako je Dubai?

Ako posledné Logan spomenul, že počas boxerského zápasu nechce mať na hlave ochranu. S ňou by to pre neho nebolo zaujímavé. Aj pri tomto rozhodnutí dal divákom možnosť hlasovať.

https://snag.gy/JqQ46R.jpg

Keďže Logan váži približne o 13 kíl viac ako KSI, tak usúdil, že by bolo najlepšie keby sa obidvaja svojimi váhami stretli niekde v strede – Logan schudne a KSI priberie.

Na konci videa Logan prišiel so zaujímavým nápadom. Chcel, aby sa jeho mladší brat a mladší brat britského youtubera tiež stretli v ringu. K tomu ešte navrhol, že aj ich otcovia by sa mohli proti sebe postaviť.

https://www.youtube.com/watch?v=GBwa7MPAzhI

Ak sa toto celé naozaj udeje a v ringu sa stretnú traja členovia z Loganovej rodiny a traja členovia z rodiny KSI-a, tak to bude naozaj šialené podujatie.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom