Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Selassie boxoval so svojím bratom. Ako to dopadlo ?

Zaznam na celu obrazovku 20. 2. 2018 191201.bmp_.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

O novej aktivite youtubera Selassieho sme sa dozvedeli počas jeho letných „flokov“ kedy pripravoval svoje štúdio. Prihlásil sa spolu s bratom na tréningy thajského boxu aby zlepšil svoju kondičku a tak trošku si aj zdravo zaboxoval.

Už vtedy divákom predstavil myšlienku, že ak chcú, natočí video, kde si s bratom proti sebe zaboxujú. Prešiel polrok, pripravenosť oboch bratov Slažanských sa zlepšila a tak prišiel deň, kedy si pred kamerami v krátkom sparingu zmerali sily.

Zaznam na celu obrazovku 20. 2. 2018 191027.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Čakali ich 3 dvojminútové kolá s minútovou pauzou. Už počiatočné rozohriatie sa nezaobišlo bez vtipného momentu. Evžen, ako znie prezývka Selassieho brata, inkasoval od brata úder do intímnych partií. To ale Slážo nečakal, akej odpovedi sa dočká počas súboja.

Zaznam na celu obrazovku 20. 2. 2018 191306.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Tempo a údery pribúdali a došlo aj na odplatu z rozohriatia. Evžen svojím kopom do tesnej oblasti Slážových citlivých partií a stehna poslal brata k zemi. To ale nebolo jedinýkrát, kedy sa Selassie porúčal k zemi. Znova sa tak stalo, keď dostal úder na hlavu po ktorom ho dokonca ich tréner počítal. No pár dobrých rán inkasoval aj Evžen a o osude zápasu nakoniec rozhodli body.

Zaznam na celu obrazovku 20. 2. 2018 191241.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Samozrejme nešlo tu o žiadny youtuberský zápas ale len bežný sparing. No po verdikte trénera oboch chalanov sa z víťazstva tešil Selassieho brat, ktorý podla neho vyhral 2:1 na body.

Zaznam na celu obrazovku 20. 2. 2018 191358.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Pokiaľ sa vám toto video páči, svojimi reakciami môžete zariadiť, že Selassie natočí znova podobný súboj.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 21. februára 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: