Gogo a Selassie si zahrali populárne Pravidlo 5 sekúnd! Kto z tejto legendárnej dvojice bol lepší?

Zdieľať

Mnohí už túto súťaž pravdepodobne poznáte, no ide to, že treba odpovedať na rôzne otázky typu: vymenuj tri veci/vety/dôvody, ktoré…a na odpovedanie je časový limit 5 sekúnd. Tentokrát sa v dueli proti sebe stretli Selassie a Gogo.

GOGO MUSEL VYMENOVAŤ 3:

Veci, ktoré nemáš rád na ženách? „Frigidnosť, urážlivosť, nerozhodnosť.“ Aj keď Gogo zvládol vymenovať 3 veci, tak zabudol stlačiť zvonček a prišiel tak o bod.

Veci, ktoré by si rozhodne nemal robiť v spálni? „Smrkať, prdieť a grgať.“ Selassie nesúhlasil: „Čooo? V spálni sa dobre prdí a grgá.“ Gogo mu na to odpovedal: „Keď tam máš partnerku, tak ja neviem…asi máte iné pravidlá.“

Udalosti tvojho života, na ktoré rád spomínaš? „Zlatý youtube button, youtubering a niečo iné s Youtubom…ja mám ale aj život mimo Youtubu!“ zúfalo vykríkol Gogo.

https://www.youtube.com/watch?v=bLxlNpoUSLY

Veci, ktoré ťa štvú na tvojej frajerke? „Ja radšej stratím bod, lebo stratím odbery. Ty si dokonalá,“ povedal frajerke Lucke do kamery.

Slová, ktoré sa rýmujú so slovom Selassie? „Vlasy, asi, časy.“

Gogo odpovedal aj na to, aké má plány do budúcna a ktoré darčeky, čo dostal a nepáčia sa mu, by mohol darovať ďalej. Vymyslel aj tri názvy, ktorými môže pomenovať niekoho, koho meno zabudol a spôsoby, akými môže pripraviť kuracie prsia. Opäť nechýbalo ani znázorňovanie zvieracích zvukov.

SELASSIE DOSTAL ZA ÚLOHU UVIESŤ 3:

Veci, ktoré urobíš ako prvé, keď prídeš k rodičom? „Vyzujem sa, dám si dole bundu a pozdravím maminku.“

Veci, ktoré ťa vo všeobecnosti štvú na ľuďoch? „Keď klamú, keď sú falošní a keď mi zjedia marlenku.“ Selassiumu už raz niekto zjedol dve kocky marlenky a muselo ho to tak poznačiť, že na túto udalosť smutne spomína až dodnes.

Veci, ktoré môžeš robiť v pokazenom aute? „Opraviť ho, vymeniť koleso a dať novú sviečku.“ Gogo začal argumentovať, že všetky tri veci sú vlastne to isté – oprava niečoho. Betka však odpovede uznala.

https://www.youtube.com/watch?v=bLxlNpoUSLY

Veci, ktoré závidíš Gogovi? „Milión odberov, zlatý youtube button, veľké auto a 5-izbový byt.“

Dôvody, prečo si niekedy neprišiel na rande? „Nechcelo sa mi, baba bola škaredá a dostal som hnačku. Neviem prečo máme s tými hovnami stále niečo v tejto sérii, no je to dobrá odpoveď na všetko.“

Selassie okrem týchto otázok musel ešte vymenovať tri darčeky, ktoré niekomu daroval, trapasy, ktoré sa mu stali pri sexe a veci, ktoré robí nerád a len zo slušnosti. Dozvedeli sme sa aj jedlá, ktoré by nikdy nezjedol a akými milými prezývkami môžeme hovoriť frajerke.

Duel znova skončil remízou, preto nasledovala rozstrelová otázka. Kto na ňu odpovie skôr, vyhráva. „Vymenujte 3 sexuálne polohy!“ Obidvaja dali naraz rovnaké odpovede, ale Gogo stlačil zvonček skôr a stal sa tak víťazom.

https://www.youtube.com/watch?v=bLxlNpoUSLY

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom