Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Logan Paul: „Zaslúžim si druhú šancu.“

1280x720 gmj.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.dailymotion.com
reklama:
reklama:

To tvrdí samotný Youtuber, ktorý si jedným videom výrazne zmenil svoju kariéru.

Do negatívnej pozornosti sa Logan dostal kvôli svojmu vlogu z japonského lesa samovrahov. Tam natrafil spolu so svojimi kamarátmi na mŕtve telo, ktoré ako “správny“ vloger, nezabudol natočiť a dokonca sa spolu s jeho partiou na tom aj zabávali.

Zaznam na celu obrazovku 19. 1. 2018 170143.bmp_.jpg
www.youtube.com

Netrvalo dlho a na toto video a celé správanie Logana sa zniesla obrovská vlna kritiky. Za čo sa aj samotný tvorca neskôr ospravedlnil a video zmazal. Zarážajúci je v tomto prípade aj prístup spoločnosti Youtube. Po zavedení family friendly obsahu sa už len videá, obsahujúce nadávky, ich autorom nespeňažujú a to nevravíme o videách s násilným alebo sexuálnym obsahom. Tento vlog sa dokonca dostal v Amerike do Trendov, a naberal vysoké čísla zhliadnutí bez obmedzenia. Taktiež iní youtuberi, ktorí tento čin rozoberali, dostali od spoločnosti strike za nepravdivé informácie a to sa všetci držali len Loganovho videa.

Rawimage.jpg
www.lmtonline.com

Nakoniec sa celá tato kauza nezaobišla bez postihu ani pre samotného Logana Paula. Spoločnosť Youtube s ním rozviazala spoluprácu a vyškrtla youtubera zo zoznamu promovaných osobností platformy. Tým stratí veľkú časť z reklamných príjmov.

Zaznam na celu obrazovku 19. 1. 2018 170706.bmp_.jpg
www.instagram.com

Na letisku v Los Angeles si naňho počkal paparazzi zo spoločnosti TMZ a v krátkosti ho vyspovedal o tom, ako chce napraviť svoju reputáciu. Logan vyhlásil, že si každý človek zaslúži druhú šancu, a preto dúfa, že sa naňho diváci prestanú hnevať, pretože po svojom škandále pochopil množstvo nových vecí a mohol sa zamyslieť nad tým, čo robil ako tvorca zle.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 20. januára 2018Zdroj refresher.sk © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: