Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ďalšia Youtube vojna. Datel vs. MikeJePan

Maxresdefault 2.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Nový trend českého youtube, MMA zápasy, v ktorých sa proti sebe postavia dvaja youtuberi, stále neutíchol. Tentokrát sa k ďalšiemu hranému alebo skutočnému súboju schyľuje medzi Datlom a MikeJePan.

Datel, ktorý sa preslávil najmä cez jeho hrané pranky spolu s jeho kamarátmi, sa okrem toho zviditeľnil prostredníctvom MMA zápasov s ďalšími youtubermi. Vyzýval už Pims alebo Pstruha. Tentokrát ho vytočil youtuber MikeJePán, ktorý zverejnil video ako bol opľutý dôchodcom. Samozrejme sa stihol dôchodcovi na videu aj revanšovať. Toto správanie Datla vytočilo natoľko, že mu hneď prostredníctvom videa adresoval výzvu na zápas.

Zaznam na celu obrazovku 13. 2. 2018 174757.bmp_.jpg
www.youtube.com

MikeJePan je človek, ktorý svoju youtube cestu odštartoval ako reklamnú kampaň a za prvý rok povedzme, že mala jeho tvorba nejakú hodnotu a myšlienku. Teraz sa venuje len rôznym provokáciám polície a clickbaitovým videám. A jedným takým, kde rozoberá, aké druhy haterov stretáva, neúmyselne vyprovokoval Datla.

Obom youtuberom zjavne už naskočili eurá alebo skôr koruny v očiach, pretože takýto zápas a celá kampaň okolo toho im dokáže vyniesť veľké zisky. Veď len nedávno sa v Anglicku na podobný zápas youtuberov prišlo pozrieť 3000 ľudí a to ďalšie tisíce ho sledovali live. Každý, kto rozumie speňažovaniu videí na youtube si vie predstaviť, asi aké peniaze dokážu títo dvaja na tom zarobiť.

Zaznam na celu obrazovku 13. 2. 2018 174917.bmp_.jpg
www.youtube.com

Predvčerom Mike na svojom livestreame vyhlásil, že výzvu prijíma a s Datlom je už aj v kontakte a dohadujú si podmienky. Avšak, či sa zápasu aj dočkáme, je zatiaľ neznáme. No netreba sa báť, pretože ak sa súboj uskutoční, jeho aktéri ho budú promovať viac než dosť a tak vám stačí sledovať len ich youtube kanál.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 13. februára 2018Zdroj www.youtube.com www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: