Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mike Je Pán dostal BAN na Youtube!

Hqdefault.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Kontroverzný youtuber a spolumajiteľ poisťovne na pokuty Mike Pán sa odo dnes nemôže prezentovať na platforme Youtube.

Dôvod zrušenia jeho kanálu je opakované porušovanie práv tejto platformy. V tomto konkrétnom prípade má ísť o nahratie videa, na ktoré nemal autorské práva. Po tom čo dostal od Youtube prvé upozornenie chýbali ešte ďalšie dve, aby došlo k úplnému odstráneniu. Nájsť ale zvyšné dve porušenia pravidiel Youtube na tomto kanále nebol problém a tak po tom, čo bol tento obsah prísne monitorovaný a chyby odhalené, došlo k jeho zmazaniu.

Zaznam na celu obrazovku 24. 5. 2018 163017.bmp_.jpg
Namiesto jeho videí nájdete už len túto správu

To prišlo práve v momente keď si Mike užíva na dovolenke v Monacu, čo mu zrejme na jeho slávenej pohode nepridá. Avšak samozrejme je tu aj možnosť návratu zo záhrobia. Na všetko totiž existuje odvolanie a aj v tomto prípade má Mike stále možnosť vrátiť svoj kanál späť.

4064430 pan2.jpg
Foto: www.imgur.com

Preukázať však musí svoju nevinu, čo bude pri type videí, správaní a arogancii, ktorá na tomto kanále priam až kvitla celkom ťažké. No vieme, že Mike nie je len obyčajný youtuber a tak aj táto možnosť má svoju šancu na úspech. Situáciu budeme samozrejme sledovať a informovať vás.

15327801_1793837957541009_1952651899_n 828x520.jpg
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 24. mája 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: