Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Selassie dostal community strike!

Maxresdefault.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Youtube a jeho pravidlá sa v poslednej dobe poriadne sprísnili. V snahe udržať si reklamných partnerov sa spoločnosť odhodlala viac ocenovať slušný obsah a všetko čo nespĺňa tieto kritéria, buď neodmeňovať alebo trestať.

Jeden takýto trest neobišiel ani slovenského youtubera Selassieho. Ten porušil jedno z pravidiel komunity, za čo od Youtube dostal strike. Strike môžeme chápať aj ako prvé upozornenie. No po treťom takomto upozornení sa môžete rozlúčiť s vaším youtube kanálom.

Zaznam na celu obrazovku 8. 4. 2018 162620.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Pravidiel komunity je veľké množstvo, nadávanie, sexuálny obsah či nahota. To je len útržok z celého zoznamu. Práve posledná zmienená vec stojí za strikom nášho youtubera. Avšak tieto pravidlá sa nevzťahujú len na samotné video ale aj na jeho miniatúru.

Zaznam na celu obrazovku 8. 4. 2018 162508.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Prečo teda Selassie porušil tieto pravidlá, keď vedel, že Youtube sprísnil podmienky? Odpoveď je však stará 2 roky. Áno, video, ktoré na svoj kanál zavesil pred dvomi rokmi, bolo teraz ocenené strikom. Vo videu prezentoval photoshopy fanúšikov, kde sa objavili aj nevhodné a sexuálne predmety. Len pripomenieme, že pravidlá pred dvomi rokmi boli úplne odlišné od tých, ktoré tu máme teraz.

Zaznam na celu obrazovku 8. 4. 2018 162504.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

A trest ? Za prvý strike Selassie nemôže streamovať na youtube. To je teda dôvod toho, že sa jeho stredajšie streamy presunuli na twich. Teraz youtuber zvažuje či stredu venovať twichu alebo bude streamovať na jeho vedlajšom kanály. Okrem toho ešte napísal odvolanie a my sme zvedaví, či to zaberie.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 8. apríla 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: