Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

VR Graffity challenge. Zvíťazil Selassie?

Zaznam na celu obrazovku 9. 3. 2018 160520.bmp_.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Nové video od youtubera Selassieho sa nieslo v znamení menšej súťaže v kreslení grafitov vo virtuálnej realite.

Okrem Sláža (prezývka Selassieho) sa do tohto challengeu zapojil aj jeho brat a jeden z najlepších slovenských umelcov kresliacich graffity – Doke. Celá súťaž spočívala v nakreslení slova spin v dvoch štýloch a to „tagu“ a „bombingu“.

Zaznam na celu obrazovku 9. 3. 2018 160600.bmp_.jpg
www.youtube.com

Ako prvý kreslil Selassie a jeho výtvor ohodnotil Doke ako typický bratislavský štýl z 90. rokov. Okrem toho pridal aj názor, že je vidieť, že Slážo niečo s grafitmi kedysi skúšal. Po ňom sa k slovu dostal Evžen a ten nám ukázal svoje schopnosti, ale v pomyselnom hodnotení Selassieho nepredbehol.

Zaznam na celu obrazovku 9. 3. 2018 160652.bmp_.jpg
www.youtube.com

Tretí išiel Doke a svojím dielom jasne vyhral prvé kolo aj napriek znevýhodneniu tmou, ktorá padla vo virtuálnom prostredí tejto hry. Predsa len jeho schopnosti sú oveľa lepšie.

Zaznam na celu obrazovku 9. 3. 2018 160714.bmp_.jpg
www.youtube.com

Druhé kolo sa týkalo kresby, ktorú všetci traja aj farebne dotvárali. Znova išiel prvý Selassie a jeho slovo v žltom prevedení obsadilo prekvapivo až tretie miesto. Prvé bral znova Doke, ktorý predviedol svoje umenie v plnej paráde a jeho kresba pôsobila naozaj epicky. Druhé miesto obsadil prekvapivo Evžen, ktorý svoju kresbu nakoniec vyšperkoval tak, ako ani sám nečakal a jeho šipkové písmo slávilo úspech.

Zaznam na celu obrazovku 9. 3. 2018 212233.bmp_.jpg
Selassieho(naľavo) Evženova (vpravo hore) a Dokeho (vpravo dole) kresba
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 10. marca 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: