Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Youtuber Datel rád reaguje na aktuálne témy a v prankoch si nekladie hranicu

1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Pod prezývkou Datel vystupuje Marek, ktorý si založil Youtube kanál s rovnakým názvom. Vo videách sa s ním často objavuje aj jeho mladší brat.

Základné informácie

  • Celé mená: Marek a Matěj Valášek
  • Dátum narodenia: Marek – 15.4.1998, Matěj – 21.1.2003
  • Miesto narodenia: Hradec Králové
  • Farba vlasov: hnedá
  • Farba očí: Marek – modré, Matěj – hnedé
  • Škola: Marek na gymnáziu študoval za kuchára a čašníka

Začiatky na Youtube

Marek, známy ako Datel, začal na Youtube v roku 2013 Let’s playami ako mnohí iní youtuberi. Pravidelne hrával Shakes & Fidget a natáčal rôzne vlogy. Marek nemal vždy prístup na počítač a internet a taktiež natáčal na nekvalitnú techniku, no aj tak sa snažil vydávať videá čo načastejšie.

Marek najprv natáčal sám, no po čase sa k nemu pripojil aj jeho mladší brat Matěj. Dnes ich môžeme vidieť spolu v mnohých videách.

Tvorba na Youtube

Silnou stránkou bratov a ich kanálu s viac ako 500-tisíc odberateľmi sú pranky. Niekedy sú ich pranky neškodné a niekedy prehnané, ako keď sa napríklad Marek „rozišiel“ so svojou priateľkou cez smsky. Marek taktiež natáča mnohé reakčné videá a challenge.

Datel na sociálnych sieťach

Dvaja bratia majú majú na Facebooku oficiálnu fanpage, na ktorú pridávajú ich najnovšie videá. Obaja majú taktiež verejné profily na Facebooku, na ktorých ich môžeš sledovaťMarek (Datel) a Matěj. 

Obaja majú taktiež samostatné Instagramy, na ktorých však majú mnohé spoločné fotografieMarekov Instragram a Matějov Instagram.

DM merch

Ak rád sleduješ Datla a Matěja a chceš ich podporiť, tak si môžeš zakúpiť ich tričká, náramky a vaky v čiernej farbe s nápisom DM s modrými a červenými detailmi na realgeek.cz

Zaujímavé fakty

  • Názov kanálu Datel si Marek vybral preto, lebo to bola odjakživa jeho herná prezývka.
  • Marek občas nezvláda kritiku a hnev a vybuchne. Dostal sa do internetového sporu s istým Vítom V., za ktorým dokonca vycestoval. Pri ich stretnutí si nevymenili len slová a Víto nakoniec skončil so zlomenou nohou a Marek bol obvinený z ublíženia na zdraví.
  • Najviac zhliadnutí, 2 milióny, má prank video, v ktorom Marek nafarbil na fialovo vlasy svojmu mladšiemu bratovi:
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 2. septembra 2018Zdroj www.wattpad.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , , ,
reklama:
reklama:
reklama: