Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Neuhádneš, na čo sa pozeráš! A si tam pravdepodobne aj ty!

Horizon33_2014-9-19_11-21-6
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Zdá sa, že s tým, čo je verejne dostupné na Facebooku, sa dá všeličo vytvoriť. Napríklad vývojári, ktorí sú autormi webstránky The Faces of Facebook pozbierali čo najviac voľne dostupných profiloviek a nahodili ich na stránku.

Autorkou projektu je Natalia Rojas a na stránke je zverenených už viac ako 1,3 miliardy profilových fotiek, pričom toto číslo stále rastie. Medzi týmto obrovským množstvom fotiek sa môžeš nájsť aj ty!

Sú na to dva spôsoby – prvý je dosť náročný na čas aj na tvoje nervy a zrak. Znamená to, že by si strávil hodiny a možno aj dni s očami nalepenými k monitoru a medzi vyše miliardou fotiek by si sa snažil nájsť sám seba.

Druhý spôsob je oveľa jednoduchší a rýchlejší. Vpravo hore klikneš na ikonku polohy a povolíš prepojenie facebookovej aplikácie s tvojim profilom. Stránka ti potom ukáže, na ktorom mieste je tvoja profilovka.

Nájdi si svoju profilovku na stránke The Faces of Facebook!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 19. septembra 2014Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., The Faces of Facebook
K téme
reklama:
reklama:
reklama: