Finále MS vo futbale narušil známy youtuber Vitaly Zdorovetskiy!

Zdieľať
Brazil Soccer WCup Germany Argentina
A steward apprehends a man who ran onto the pitch during the World Cup final soccer match between Germany and Argentina at the Maracana Stadium in Rio de Janeiro, Brazil, Sunday, July 13, 2014. (AP Photo/Matthias Schrader)

V 64 zápasoch MS 2014 sa nespratníci objavili na ihrisku trikrát

RIO DE JANEIRO 14. júla – Nedeľňajšie finále futbalových majstrovstiev sveta v brazílskom Riu de Janeiro medzi Nemeckom a Argentínou (1:0 po predĺžení) približne na minútu prerušil fanúšik, ktorý vbehol na ihrisko. Išlo o známeho youtubera, ktorého mnohí poznajú vďaka jeho prankom. Stav duelu na Maracane bol bezgólový, keď osem minút pred koncom riadneho hracieho času sa na trávniku objavil narušiteľ.

Brazil Soccer WCup Germany Argentina
A spectator who ran on to the pitch during the World Cup final soccer match between Germany and Argentina is subdued by security personnel at the Maracana Stadium in Rio de Janeiro, Brazil, Sunday, July 13, 2014. (AP Photo/Natacha Pisarenko)

Ten mal oblečené tričko s krátkymi rukávmi, kraťasy a oranžové tenisky. Muž bežal smerom k striedačke Nemecka, odhodil svoju čiapku a mieril k Benediktovi Höwedesovi. Kým ho spacifikovali štyria príslušníci bezpečnostnej služby, stihol prebehnúť ešte ďalších 20 metrov. Na MS 2014 to bol tretí takýto incident s „votrelcom“ na trávniku. Narušený bol aj osemfinálový zápas USA s Belgickom a duel Nemecka proti Ghane v základnej G-skupine.

Fanúšikovia pri televíznych obrazovkách nemali možnosť vidieť tieto incidenty, pretože kameramani dostali za úlohu nefilmovať nespratníkov.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom